Forza Horizon 4'te Slow Motion oluyor

Syfex

Hectopat
Forza Horizon 4'ü 5 aydır oynuyorum oyunda bir sıkıntı yoktu fakat Steam'ı silmek zorunda kaldım. Steam'ı silip geri yükleyip Forza Horizon 4'ü indirdiğim zaman Slow Motion sorunuyla karşılaştım. Nasıl düzelecek bilmiyorum bazı forumlarda gördüm dikey senkronizasyon'u kapatıp FPS'i 60'a sabitleyince düzeliyormuş. Yaptım ve Slow Motion azıcık azaldı ama bu sefer de kasma ile birlikte Slow Motion geldi. Nasıl düzelir?

Forza Horizon 4'ü 5 aydır oynuyorum oyunda bir sıkıntı yoktu fakat Steam'ı silmek zorunda kaldım. Steam'ı silip geri yükleyip Forza Horizon 4'ü indirdiğim zaman Slow Motion sorunuyla karşılaştım. Nasıl düzelecek bilmiyorum bazı forumlarda gördüm dikey senkronizasyon'u kapatıp FPS'i 60'a sabitleyince düzeliyormuş. Yaptım ve Slow Motion azıcık azaldı ama bu sefer de kasma ile birlikte Slow Motion geldi. Nasıl düzelir?

Hocam Slow Motion internetin laglı olmasından dolayı oluyor diye biliyorum. Çünkü bende de oluyordu yanlış biliyorsam kusura bakmayın.

Hocam bende de arada oluyor. Farklı şehirdeyim kendi internetime bağlanınca sıkıntı yok, ama buradaki internette arada Slow Motion oluyor. Hatta komşumuzun internete bağlandım sorun yok çünkü buraya yeni altyapı gelmiş onlarda 100Mbps var bizde altyapı olmadığı zaman aldığımız ADSL Türk Telekom var. Maalesef taahhüt var yoksa TurkNet geçerdik, eğer sizin taahhüt yoksa TurkNet geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı