Forza Horizon 4 standart sürüm alınır mı?

Abdulsamet234

Hectopat
Forza 4 almak istiyorum standart sürümü alsam Online kısmında bir kaybım olur mu herkes ile aynı haritada oynayabilir miyim? Standart sürümde hangi modlar var? Oyunda Online kısmında baktım ama bulamadım hangi modlar oldugunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkanınız varsa Ultimate almak oyun zevkinizi arttırır bence. Araba olarak çok fark varmış diye duydum standart sürüm ile arasında. Başka avantajları da vardır illaki fakat ben tam bilmiyorum.

Forza 4 almak istiyorum standart sürümü alsam Online kısmında bir kaybım olur mu herkes ile aynı haritada oynayabilir miyim? Standart sürümde hangi modlar var? Oyunda Online kısmında baktım ama bulamadım hangi modlar oldugunu.
Hocam ben de satın alıcam ama oyunlardan çok çabuk sıkılan biriyim. Arada sadece 20tl fark olmasına rağmen dünden beri verilmeli mi diye soruyorum kendime. Sanırım ben de ultimate olanı alıcam en fazla bir dürüm parası kaybederim mentalitesiyle avuturum kendimi.

Hocam ben de satın alacağım ama oyunlardan çok çabuk sıkılan biriyim. Arada sadece 20TL fark olmasına rağmen dünden beri verilmeli mi diye soruyorum kendime. Sanırım ben de Ultimate olanı alacağım en fazla bir dürüm parası kaybederim mentalitesiyle avuturum kendimi.

Aynı senin gibi düşünerek aldım Ultimate Edition. Forza Horizon 5'e 300 vermeye niyetin yoksa Ultimate al. Bende tedirgindim dedim ki zaten 5 almayacağım dürüm yerine güzel keyifli oyun oynayayım. Oynadıkça görüyorum ki VIP farkı verdiği arabalar evler falan dürüm parasına değer tabii 5'i almayacaksan.

Aynı senin gibi düşünerek aldım Ultimate Edition. Forza Horizon 5'e 300 vermeye niyetin yoksa Ultimate al. Bende tedirgindim dedim ki zaten 5 almayacağım dürüm yerine güzel keyifli oyun oynayayım. Oynadıkça görüyorum ki VIP farkı verdiği arabalar evler falan dürüm parasına değer tabii 5'i almayacaksan.
2dk önce ultrayı çektim hocam ben de. Vip olayına falan hiç bakmadım da lego haritası için ödedim ekstra 20tl'yi. Gezebileceğim yer artıyor bir de atmosferi çok hoşuma gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı