Çözüldü Forza Horizon 4 Steam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gkhnyds

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

FH4 Steam versiyonu çıkar çıkmaz indirdim. ( orijinal )
Tüm sürücüleri güncelledim.
Windows güncellemelerini yaptım.

Ancak oyun açılış ekranında takılıyor 20sn kadar. Sonra masaüstüne atıyor.

Çözümünü bilen var mıdır?

Çözüm
Az önce Windows ayarlarımdan Türkçe karakter içeren hesap ismimi değiştirip oyuna giriş yapabildim.

Bu videoyu izleyerek rahatça yapabilirsiniz.
Aynı problem bende de mevcut ve çözebilmiş değilim. Her türlü güvenlik korumasını devre dışı bıraktım, dosya doğrulama gerçekleştirdim yine de açılışta Playground logosu göründüğü zaman herhangi bir uyarı vermeden oyun kapanıyor. Umarım bir çözüm bulunur.

Aynı sorunu bende yaşıyorum sanırım çoğu yüksek sistemde aynı sorun yaşanıyor garip bir şekilde.

Bir çözüm bulabildiniz mi? RTX 2060 Super, R5 3600 ve 16 GB RAM'e sahip olmama rağmen oyun ilk başta logoyu verirken donuyor ve direkt masaüstüne atıyor. Oyun dosyalarını güncelledim ama sonuç hâlâ aynı.

Dün akşam satın aldım sabaha kadar indirmeye bıraktım indirme bittiğinde heyecanla oyna butonuna bastım fakat aynı sorunla birlikte hayalkırıklığı yaşadım steamdan ultimate edition alıp hevesle indirişim bu crash ile birlikte yıkıldı. İntroda ibredeki playground logosu gelir gelmez atıyor masaüstüne hiçbir hata vermeden umarım çözülür.

Dün akşam satın aldım sabaha kadar indirmeye bıraktım indirme bittiğinde heyecanla oyna butonuna bastım fakat aynı sorunla birlikte hayalkırıklığı yaşadım steamdan Ultimate Edition alıp hevesle indirişim bu crash ile birlikte yıkıldı. İntroda ibredeki playground logosu gelir gelmez atıyor masaüstüne hiçbir hata vermeden umarım çözülür.

Resmen benim yaşadığım sorunu anlatmışsınız. Umarım en kısa sürede bir çözüm bulunur.

Merhaba,

Bende de aynı şekilde oldu açılmıyor ne yapmalıyım?
Merhaba,

Bende de aynı şekilde oldu açılmıyor ne yapmalıyım?

Bir yerde okudum ama henüz deneyemedim.

Yeni kullanıcı hesabı tanımlayın diyorlar, Türkçe karakter olmadan.
Sonra o hesaba yönetici haklarını atayın.

Sonra oyuna girmeyi deneyin.

Bu şekilde sorunu çözdüğünü iddia edenler oldu, akşam eve geçtiğimde deneyeceğim. Yazarım.

Geri
Yukarı