Forza Horizon 4 Steam fiyatı

MEB18

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunun fiyatı çok düşük biliyorum ama daha düşer mi veya yükselir mi ne düşünüyorsunuz?
Ayrıca DLC'ler bu fiyata alınır mı (DLC'lerin de fiyatları çok düşük biliyorum sadece yaz indirimlerinde daha fazla düşer mi? Merak ettim sizin düşüncenizi)

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC'ler için Ultimate paketini alabilirsin. Yazın illaki indirime girer. Bir kısım artar diyor bir kısım olmaz diyor. Muamma. Ben aldım yine de. Pahalı değil indirimsiz hali. Arjantin'de fiyatlara zam yapılmış. Bende aldım.

Sea Of Thieves, çıktıktan 6 ay sonra indirime girmişti. Bu yaz indirimlerinde indirim olacağını sanmıyorum.
Oyun Haziran'da çıkmıştı ve Eylül'de indirime girmişti. 6 ay değil? %50 indirime kışın girmişti. Ay olarak değil de bir sonraki indirimlerin ne zaman başlayacağı önemli. %20-30 falan indirime girebilir yazın.

DLC alma gibi fikrin varsa ultimate al, 92 TL oyun, tüm DLC'lerde 204 TL'ye geliyor. Baya zararlı çıkarsın.

DLC de almayı düşünüyorsanUltımate Edition al. Hangi DLC ler var diyorsan;
1615338747148.png

Edit: Ultimate edition ile gelenler mavi olanlar. Ek kendim almadım.

@CALLIST0 Oradaki "Forza Horizon 4: Treasure Map" ve "Forza Horizon 4: Hot Wheels™ Legends Car Pack" DLC'leri hariç tüm DLC'lere sahip oluyorsunuz aslında. Bahsettiğim bu 2 DLC haricindekilerde "Oynamak için Forza Horizon 4 gerekir. Forza Horizon 4 Car Pass ve Ultimate Eklenti Yığını'na dâhildir." yazısı geçiyor.

Bu ikisi de ek olarak alınırsa Forza Horizon 4'ün tüm içeriğine sahip olmuş oluyorsunuz.

Geri
Yukarı