Forza Horizon 4 Steam versiyonu neden kötü?

Oyunu almayı düşünüyorum yavaş yavaş azalıyor alma isteyim. Alma durumum da var. Ne yapayım arkadaşalar ?

BoaCompra ile mi yaptınız ödemeyi ?
Evet.
1615472920416.png

Gelmiş hocam oyun. Çok sevindim.

Maalesef bekleyeceksiniz. Ben de BoaCompra ile yaptım 1 defa ve bekledim. Tavsiyem Steam cüzdanı ile yapmanız veya hangi kartı kullanıyorsanız onun BoaCompra'sını kullanmayın. Mesela MasterCard var birde MasterCard (BoaCompra) var MasterCard seçince direkt karttan para gidiyor Steam kütüphaneye geliyor. Ne zaman gelir hiç belli olmaz.

Steam hali niye böyle oldu ki o zaman :D Aynı versiyon değil mi?
Aynı versiyon lakin başka bir platforma kopyalamak çokta kolay değilmiş sanırım.
Sinematiklerde kasma sorununun bir cozumu yok degil mi ?
Güncelleme bekleyeceğiz mecbur, çözümü yok sanırım. 1080p ultra ayarlarda oynuyorum oyun içinde hiçbir sorun yok fakat sinematikler felaket.

Aynı versiyon lakin başka bir platforma kopyalamak çokta kolay değilmiş sanırım.

Güncelleme bekleyeceğiz mecbur, çözümü yok sanırım. 1080p ultra ayarlarda oynuyorum oyun içinde hiçbir sorun yok fakat sinematikler felaket.
Bende ayni sekilde oynuyorum hocam dediginiz gibi takiliyor. Güncelleme bekleyecegiz o zaman

Ya arkadaş oyun daha yeni geldi, bir sakin olun zaman geçsin. Adamlar katbekat ucuza getirdi bir de.
Hocam oyun daha yeni geldi, güncelleme gelir diyorsunuz ama, bu oyun zaten birkaç yıldır var. Ben ucuz sitelerden alıp microsoft store aracılığı ile indirip oynadım uzun zaman. Format attığım için tekrar yükleyemedim. Ekstrem ayarlarda 140-160 Fps aldığım oyunu steamdan indirince neden sürekli Fps drop problemi yaşadığımı anlayamadım. Steam ile indirince neden bu kadar problem oldu şaşırdım.

Geri
Yukarı