Forza Horizon 4 Steam'den alınmalı mı?

Xbox game pass pc de var oyun. Eğer alıp yıllarca oynamayacaksan, game pass daha mantıklı. Steam parasına 3 ay takılırsın. Ekstra diğer oyunları aradan çıkarırsın.

Hocam bu sitede Steam Key ve fiyat çok daha uygun görünüyor. Site güvenilir mi? Ve nasıl bu kadar ucuza satabiliyorlar?
Site: Forza Horizon 4 Ultimate Edition Steam CD Key
Az önce buradan Deluxe sürümü aldım :) 5 dakika içinde teslim edildi, alacaklar var ise buradan alabilir fiyatlar makul. Ben de şimdi link paylaşıp alacaklara tavsiye edecektim :)

1615374948943.png

Valla çok sevdiğim oyun olduğu için mail geldiği gibi ultimate sürüm fiyatıda 150 tl bence hiçbirşey herşeyi içeriyor onu aldım. O fiyattakiler genelde hesap olarak satılmakta. Tavsiye etmem. Steam yine yapmış güzelliğini gayet güzel fiyat.

Steamdeki sürümde drop sorunları var bir de eğer gamepass'te önceden oynuyorsanız save'inizi steam'e aktaramıyorsunuz,oyun baştan başlıyor. Ama güzel oyun o başka :D

Steamdeki sürümde drop sorunları var bir de eğer gamepass'te önceden oynuyorsanız save'inizi steam'e aktaramıyorsunuz,oyun baştan başlıyor. Ama güzel oyun o başka :D
Tekrar oynamak için bahanemiz olmuş olur olsun :D ama o drop sorunlarına bi çözüm getirmeleri lazım yakın zamanda henüz kurmadım bu akşam indirmeye başlayacağım. Bakalım :).

Google üzerinden Steam hesabına giriş yap sonrasında profiline gir, ardından üst kısımdaki linki kopyala ve profil linki kısmına at.
1615376747587.png

Bakiye yükleme ise Google'da sorunlu olabiliyor, Edge üzerinden yapmanı öneririm.
Bakiye yükle dedikten sonra GPay'a tıkla, yüklemek istediğin rakamı gir ardından devam et. Telefonuna doğrulama vs. gelecek, ardından kart bilgilerini gir ve ödemeyi onayla. 1 dakika içerisinde ödeme onaylanacaktır ve hesabına para geçecektir.

Ardından oyunu satın al demen yeterli.

Geri
Yukarı