Steam'den Forza Horizon 4 alınır mı?

Steam'e gelen yeni bir oyun genellikle çıktıktan sonraki ilk 2 indirimde ya indirime girmez ya da %10 girer. 15 TL daha az vermek istiyorsanız bekleyip şansınızı deneyebilirsiniz fakat ben olsam beklemezdim. Üstelik ülkemizde fiyatı aşırı uygun.

Game Pass kullanıcısıysanız Standart versiyonunu oynayabilirsiniz ancak eğer Ultimate versiyonunda ısrarcıysanız alınabilir diye düşünüyorum.

Steam versiyonunun sorunlu olduğunu biliyorum ama Microsoft Store'dan da oynamak istemiyorum.

Fiyatı indirimlerde düşer mi yoksa 150 lira verip almak mantıklı mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Bence mantıklı fiyat çok çok uygun. Sorunları ise bence kısa sürede çözülecektir çünkü Steam üzerinde en çok satanlarda şuan. Bu kadar çok kişinin aldığı bir oyunun sorununu kısa sürede düzeltirler diye düşünüyorum.

Steam versiyonunun sorunlu olduğunu biliyorum ama Microsoft Store'dan da oynamak istemiyorum.

Fiyatı indirimlerde düşer mi yoksa 150 lira verip almak mantıklı mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Forumda ben gibi bazı arkadaşlar 150 değil de 130'a veriyor bakabilirsiniz isterseniz tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı