Forza Horizon 4 Steam'e 92 TL olarak geldi

• Konuyu başlatan Jasuru
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 117
  • Görüntüleme 6B
Microsoft Store'dan aldığım halindeki Xbox'a kayıtlı olan Save'i Steam'e aldırabiliyoz mu? Belki Denuvo Key olayından kurtulup bireysele geçebilirim.

Ben de Ultimate sürümü aldım ancak bir kez Game Pass ile oynamıştım sıfırdan başlamak için ne yapmak lazım ? Farklı Microsoft hesabı şart mı yoksa ilerleme silme gibi bir seçenek var mıdır ?

Sea of Thieves'in fiyatı artmadığına göre bunun da artmayacağı gibi bir varsayımda bulunacağım. Almak isteyenler ileride de alabilir bence.

Ben de Ultimate sürümü aldım ancak bir kez Game Pass ile oynamıştım sıfırdan başlamak için ne yapmak lazım ? Farklı Microsoft hesabı şart mı yoksa ilerleme silme gibi bir seçenek var mıdır ?
Farklı hesap şart.
Microsoft Store'dan aldığım halindeki Xbox'a kayıtlı olan Save'i Steam'e aldırabiliyoz mu? Belki Denuvo Key olayından kurtulup bireysele geçebilirim.
Aktarabilirsin. Xbox hesabın ile giriş yapacaksın zaten oyuna.

Microsoft'taki kayıdınızı steame aktaramıyosunuz arkadaşlar.
Hocam kesin mi ? İndirme daha bitmedi ancak ona göre hesap açmayacağım. Game Pass ile olan ilerlemeyi istemiyorum ben de.

Hocam kesin mi ? İndirme daha bitmedi ancak ona göre hesap açmayacağım. Game Pass ile olan ilerlemeyi istemiyorum ben de.
Steam toplulukta öyle yazıyor.
resim_2021-03-09_225119.png

Geri
Yukarı