Forza Horizon 4 tuning

Sarp10

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Forza dünyasında yeniyim. Kısa sürede çoğu şeyi öğrenmeme rağmen bu tuning işini çözemedim. Acaba detaylı olarak nasıl Tune yapılcağaını anlatabilecekler var mı? Şimdiden okuyup yardım edenlere teşekkürler...

Tuning aracınızın yapısını değiştirir. Lastik basıncı, vites oranları gibi bir çok ayarı değiştirebilirsiniz. Aracı etkiler. Her araçta tuning farklı etki gösterir. Şunu yaparsan şu olur dersek her arabaya işlemeyecektir.

Tuning aracınızın yapısını değiştirir. Lastik basıncı, vites oranları gibi birçok ayarı değiştirebilirsiniz. Aracı etkiler. Her araçta tuning farklı etki gösterir. Şunu yaparsan şu olur dersek her arabaya işlemeyecektir.

Evet biliyorum o yüzden her arabaya göre nasıl Tune yapılır onu öğrenmek istiyorum yani lastik basıncını değiştirirsek ne olur hangi durumlar için hangi ayarı değiştirmeliyiz gibisinden

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı