Forza Horizon 4 Ultimate Edition alınır mı?

İndirimi bekleyin bence, indirimde bayağı ucuza Full paket olanı almıştım.

Full pakette her şey dahilm mi?

Sadece bir iki şey dahil değil sanırım, mesela gizli arabalar var onları gösteren bir özellik bende yoktu. Satın al ya da tek tek bul der gibi seçenek sunuyordu :D. Ama Full paket aldığıma eminim, değişmediyse sende de para ister.

Forza Horizon 4 Ultimate Edition alınır mı? Arkadaşlar sizce fiyatını değer mi ve tüm DLC'leri içeriyor mu? Veya delux paket mi alayım?
Kesinlikle ultimate alın. Ben 20TL farka değmez deyip orijinal halini almıştım şuan pişmanım. 2 tane ekstra harita dlcsi veriyor. Lego ve Fortune İsland üstüne baya araba veriyor kesinlikle ultimate paket al pişman olmazsın. Fakat şunu da söyleyeyim oynayacaksan al yani 2 3 saat oynayıp sıkılırım diyorsan orijinal paket yeter. 20 30 saat diyorsan ultimate tavsiyem.

Kesinlikle Ultimate alın. Ben 20TL farka değmez deyip orijinal halini almıştım şu an pişmanım. 2 tane ekstra harita DLC'si veriyor. Lego ve fortune island üstüne bayağı araba veriyor kesinlikle Ultimate paket al pişman olmazsın. Fakat şunu da söyleyeyim oynayacaksan al yani 2 3 saat oynayıp sıkılırım diyorsan orijinal paket yeter. 20 30 saat diyorsan Ultimate tavsiyem.

Bir de hocam para nasıl kasılyıor forzada

Yeni konular

Geri
Yukarı