Forza Horizon 4 Ultimate Edition saçmalığı!

200 lira mı? Boş paketi 450 TL şu an inşallah ciddi değilsinizdir. Ayrıca verdiği paketlerde bir yığın çöp araba var. Hot wheels paketinde hatrı değer bir araba da yok.

470₺ lütfen yapmayın. :D

Bu oyun ne kadar güzel olsa da sıkıcı ve insanı kendisinden soğutan bir oyun. Bu oyunun asıl esprisi zaten freeroam sürüş yapmak ve o sürüş zevkini almak ancak oyun bunu yapmıyor ki korsan olmadığı süreçte.

Güzel bir araba dizmek için canından can çıkıyor resmen. Klavye kontrolleri desen berbat, direksiyon olayında yüksek fiyatlı olmadığı sürece saçma sapan sürüş sağlamakta, gamepad kullanmaya zorunlu bırakıyor.

Bu oyun fiyatına kesinlikle değmeyen bir oyun. Need for Speed serisinde bile bundan aldığın yarış zevkinden 10 kata daha fazla yarış zevki alırsın. Bu yüzden FH4 alacaklara her zaman The
Crew 2 öneririm ben böyle balon bir oyuna para vermemeleri için.

Benim için büyük bir balondur. Korsan indir Save at freeroam takıl çık yaptığımda şu oyunda cidden çok daha zevkliydi ama 20₺'ye 1 senelik hesap kiraladıktan sonra bu zevk uçtu gitti neden araba yok doğru dürüst tamam var 2 3 gelen Ultimate ile ama ne kadar fayda eder.
Bazı arabaları satın bile alamıyorsun. Örnek olarak AE86'yı seven biri olarak ben bu aracı alamıyorum neden illaki bir ton yarış yapacağım ödül olarak gelecek.
Açıkçası önermiyorum, önerilmesini de istemem.

Siz sevmiyorsunuz diye oyunu kötülemenizin ne anlamı var?

Sevmemek derken?

Sevmediği söylemedim ben orada fiyatını hak etmeyen balon bir oyun sadece.

Bu oyunun asıl tadı istediğin araba ile Freeroam'da takılmada. Bundan 5 ay önce de severek oyuna 500₺ veremediğimden dolayı korsan bir şekilde oynuyordum.

Ancak Microsoft hesabı kiralayarak orijinal olarak oynamaya başlayana kadar köle gibi yarışa git zar zor saçma kontroller ile kazan arabanı zar zor özelleştir zevksiz bir şekilde dolaş oyununa döndü.

Doğruları söylemek hata mı?

470₺ lütfen yapmayın. :D

Bu oyun ne kadar güzel olsa da sıkıcı ve insanı kendisinden soğutan bir oyun. Bu oyunun asıl esprisi zaten freeroam sürüş yapmak ve o sürüş zevkini almak ancak oyun bunu yapmıyor ki korsan olmadığı süreçte.

Güzel bir araba dizmek için canından can çıkıyor resmen. Klavye kontrolleri desen berbat, direksiyon olayında yüksek fiyatlı olmadığı sürece saçma sapan sürüş sağlamakta, gamepad kullanmaya zorunlu bırakıyor.

Bu oyun fiyatına kesinlikle değmeyen bir oyun. Need for Speed serisinde bile bundan aldığın yarış zevkinden 10 kata daha fazla yarış zevki alırsın. Bu yüzden FH4 alacaklara her zaman The
Crew 2 öneririm ben böyle balon bir oyuna para vermemeleri için.

Benim için büyük bir balondur. Korsan indir Save at freeroam takıl çık yaptığımda şu oyunda cidden çok daha zevkliydi ama 20₺'ye 1 senelik hesap kiraladıktan sonra bu zevk uçtu gitti neden araba yok doğru dürüst tamam var 2 3 gelen Ultimate ile ama ne kadar fayda eder.
Bazı arabaları satın bile alamıyorsun. Örnek olarak AE86'yı seven biri olarak ben bu aracı alamıyorum neden illaki bir ton yarış yapacağım ödül olarak gelecek.
Açıkçası önermiyorum, önerilmesini de istemem.

Sevmemek derken?

Sevmediği söylemedim ben orada fiyatını hak etmeyen balon bir oyun sadece.

Bu oyunun asıl tadı istediğin araba ile Freeroam'da takılmada. Bundan 5 ay önce de severek oyuna 500₺ veremediğimden dolayı korsan bir şekilde oynuyordum.

Ancak Microsoft hesabı kiralayarak orijinal olarak oynamaya başlayana kadar köle gibi yarışa git zar zor saçma kontroller ile kazan arabanı zar zor özelleştir zevksiz bir şekilde dolaş oyununa döndü.

Doğruları söylemek hata mı?
Kusura bakma ama komedi gibi mekanikleri olan NFS ve Crew'i önerip bu oyuna balon diyorsan sen arcade yarış seviyorsun demektir. Forza'nın ne mekanikleri onu balon yapar ne de yarış sistemi. Ayrıca Forza'da araba yok mu dedin yoksa ben mi yanlış gördüm 😂

Kusura bakma ama komedi gibi mekanikleri olan NFS ve Crew'i önerip bu oyuna balon diyorsan sen arcade yarış seviyorsun demektir. Forza'nın ne mekanikleri onu balon yapar ne de yarış sistemi. Ayrıca Forza'da araba yok mu dedin yoksa ben mi yanlış gördüm 😂

Forza'da bazı arabaları satın alamıyorsun iyi okuduysan fark etmişsindir örnek olarak AE86 verdim zaten.

Klavyeyi 2 saniye geç algılaması mı mekanik yani? Böyle bir mekanik olacağına hiç olmasın daha iyi.

Arcade yarış sevdiğimi nereden çıkardım ben olabildiğince simülasyona yönelik direksin seti ile rahat bir şekilde oynanabilen oyunları oynuyorum.

Assetto Corsa competizione bir örnek mesela. Forza da ben böyle bir şey göremedim. Yarışları direksin seti ile yapmak gerçekten berbat bir deneyim. Denediniz mi bilmem ama üst düzey bir ürün olmadığı sürece adam akıllı kontrol dahi sağlayamıyorsun oyunda.

Oyunlarda en uygun fiyata konulan corolla yani AE86 bu oyunda yarış karşılığı alınıyor. Böyle saçma bir durum olabilir mi? Belli bir gerekçe sunarsın örnek olarak The Crew 2'de Carbon Bugatti'yi alabilmek için en yüksek seviyeye ulaşmanı istiyor her şeyi para ile alamazsın ama bu denli eski ve düşük bir arabayı şart karşılığı da vermezsin.

EA Play ile oynadığım Need for Speed 2015 bile bu oyundan daha fazla zevk verdi.

Bu oyun kadar balondan farksız ve parasını hak etmen bir oyun göremiyorum açıkçası ben oyun piyassasında.

Minicik harita ne kadar özgürlük sunduğu bile tartışılır. Tek bir olayı var o da gir servet adasına dönemeçte 2 yanla bitti.

Neden bu kadar fazla abartılıyor onu da anlamıyorum açıkçası.

Arkadan çeker olan bir araba nasıl yerinde durmadan gidemez aklım almıyor.

Arkadan çekişli bir supra kullanmak istedim geniş bir virajda bile direksiyonu hafif çevirmeme rağmen spin attı ne anlamı kalıyor ki?

Need for Speed'e ben mükemmel mekanikli demedim bu 1, The Crew 2'nin mekanikleri Forza'ya göre daha iyi bence.

The Crew 2 sana Forza'dan çok daha fazla örgürlük tanıyor. Motor, araba, uçak, bot bunlara ek olarak arabalar pist, hypercar, ralli, rallicross, drift, street car gibi ayrılıyor aynısı motor içinde geçerli.

İster uçağa geç havalarda süzül ister ralli aracı çek dağ bayı dinlemeden zevkini çıkar, ister hypercar al 420 450 ile yolların tozunu al ister street car ile şehirde dolaş kısman yanla, ister drift arabası al ara sokaklarda yanla, ister pist arabası al pist yarışlarına katıl hazzını al.

Parasına Forza'dan daha fazla değdiğine adım gibi eminim diyebilirim. Birinin en boş paketi 470₺ iken diğerinin en baba paketi 405₺. İndirimde ise birinin 200₺ iken diğerininki 45₺ en boş paketi.

Force feedback anlamında The Crew çok daha başarılıdır aksini iddia eden daha önce hiç denememiştir. Vites geçişlerinde direksiyonu saniyelik boşa atması gibi özellikler ile daha da üstün o anlamda da.

Forza benim istediğim özgürlüğü tanımıyor bana. Küçük haritada volta atıp duruyorum.

Bahsettiğin bütün oyunları oynadım. Ama oynadım bitirdim bıraktım. Beni kendine bağlayan hala da oynatan Forza oldu. Özellikle AE86 örneği veriyorsun evet Forza bunu bilerek yapıyor. İnsanları oyunda tutabilmek adına haftalık etkinlikle arabayı veriyor. Sonra müzayede ile de satın alabiliyorsun ayrıca. Crew denilen oyunu bırakmamın sebebi de berbat ötesi modifiye sistemi. Birbirine uygun parçaları bulabilmek için belki her yarışı 5 6 kere oynatıyor oyun sana. Arkadan itişli arabalarla biz de oynuyoruz ama spin atmıyoruz alışkanlık meselesi. Forzada fren çizgisini açıp virajlarda gerekli yerlerde frenlemeni öneririm yoksa bahsettiğin gibi uçarsın. NFS'de 350 ile viraja girip el frenine asılıp yan yan dönme yok ne yazık ki :) Crew'deki araç çeşitliliğinden bahsetmişsin (bot uçak vs). Forza sana böyle bir şey sunmuyor zaten bunu bilerek almış olman lazım oyunu. Karşılaştırmada ondan bahsetmeyi saçma buluyorum.
Bu arada klavyeyi 2sn geç algıladığını yazmışsın ancak oyunu 2 senedir klavyeyle oynuyorum ve bu güne kadar böyle bir şey yaşamadım. Problem senin klavyeye olabilir. Kontrol et derim.
Crew 2 mekaniklerine gelince sen daha iyi yazmışın zaten bence demişsin. Bu da kişisel bir tercih. Crew 2 bana NFS Forza arası bir mekanik sundu. Özellikle drift mekaniklerini ben hiç beğenmedim. Ek olarak da street car ve hyper sınıfında da virajı döndükten sonra arabaların kendini toparlama şekli çok komik gelmişti bana.

Forza Horizon 4 gamepad ile oynanması için tasarlanmış bir oyun zaten. Assetto Corsa'yı klavyeyle oynayamadığınız için çöp demeniz gibi bir şey. Boş. Ama oyunun P2W olmasından dolayı, online modlarının çeşitliliğinin az olması, bağlanmasının, oyun bulmasının çok uzun sürmesinden dolayı oynamayı bıraktım.

Olur bunu ilk kez yapamadılar ki. 2 yıldan sonra gelen her paleti öyle yaptılar Forza 3'de aynısı yaşandı. Harita da gelecek o da paralı olacak bizde Ultimate aldık.

Forza Horizon 4 gamepad ile oynanması için tasarlanmış bir oyun zaten. Assetto Corsa'yı klavyeyle oynayamadığınız için çöp demeniz gibi bir şey. Boş. Ama oyunun P2W olmasından dolayı, Online modlarının çeşitliliğinin az olması, bağlanmasının, oyun bulmasının çok uzun sürmesinden dolayı oynamayı bıraktım.

P2W Forza? Troll müsün? Oyunda sana sadece 70 belki araba veren Game Pass mi P2W git Crew oyna.

Forza'da bazı arabaları satın alamıyorsun iyi okuduysan fark etmişsindir örnek olarak AE86 verdim zaten.

Klavyeyi 2 saniye geç algılaması mı mekanik yani? Böyle bir mekanik olacağına hiç olmasın daha iyi.

Arcade yarış sevdiğimi nereden çıkardım ben olabildiğince simülasyona yönelik direksin seti ile rahat bir şekilde oynanabilen oyunları oynuyorum.

Assetto Corsa competizione bir örnek mesela. Forza da ben böyle bir şey göremedim. Yarışları direksin seti ile yapmak gerçekten berbat bir deneyim. Denediniz mi bilmem ama üst düzey bir ürün olmadığı sürece adam akıllı kontrol dahi sağlayamıyorsun oyunda.

Oyunlarda en uygun fiyata konulan corolla yani AE86 bu oyunda yarış karşılığı alınıyor. Böyle saçma bir durum olabilir mi? Belli bir gerekçe sunarsın örnek olarak The Crew 2'de Carbon Bugatti'yi alabilmek için en yüksek seviyeye ulaşmanı istiyor her şeyi para ile alamazsın ama bu denli eski ve düşük bir arabayı şart karşılığı da vermezsin.

EA Play ile oynadığım Need for Speed 2015 bile bu oyundan daha fazla zevk verdi.

Bu oyun kadar balondan farksız ve parasını hak etmen bir oyun göremiyorum açıkçası ben oyun piyassasında.

Minicik harita ne kadar özgürlük sunduğu bile tartışılır. Tek bir olayı var o da gir servet adasına dönemeçte 2 yanla bitti.

Neden bu kadar fazla abartılıyor onu da anlamıyorum açıkçası.

Arkadan çeker olan bir araba nasıl yerinde durmadan gidemez aklım almıyor.

Arkadan çekişli bir supra kullanmak istedim geniş bir virajda bile direksiyonu hafif çevirmeme rağmen spin attı ne anlamı kalıyor ki?

Need for Speed'e ben mükemmel mekanikli demedim bu 1, The Crew 2'nin mekanikleri Forza'ya göre daha iyi bence.

The Crew 2 sana Forza'dan çok daha fazla örgürlük tanıyor. Motor, araba, uçak, bot bunlara ek olarak arabalar pist, hypercar, ralli, rallicross, drift, street car gibi ayrılıyor aynısı motor içinde geçerli.

İster uçağa geç havalarda süzül ister ralli aracı çek dağ bayı dinlemeden zevkini çıkar, ister hypercar al 420 450 ile yolların tozunu al ister street car ile şehirde dolaş kısman yanla, ister drift arabası al ara sokaklarda yanla, ister pist arabası al pist yarışlarına katıl hazzını al.

Parasına Forza'dan daha fazla değdiğine adım gibi eminim diyebilirim. Birinin en boş paketi 470₺ iken diğerinin en baba paketi 405₺. İndirimde ise birinin 200₺ iken diğerininki 45₺ en boş paketi.

Force feedback anlamında The Crew çok daha başarılıdır aksini iddia eden daha önce hiç denememiştir. Vites geçişlerinde direksiyonu saniyelik boşa atması gibi özellikler ile daha da üstün o anlamda da.

Forza benim istediğim özgürlüğü tanımıyor bana. Küçük haritada volta atıp duruyorum.

Forza özgür değilse hangi oyun özgür? Her araba drift street Slow drift hız yavaş takılma arabası olabiliyor. Tamam haritası küçük ama arabaları ile dünyanın en iyi koleksiyonunu sana sunuyor bunu hiçbir oyun yaptı mı başka? Evet pahalı ama 10 arkadaş alın 1 hesaptan herkes oynasın yani. Evet The Crew o harita ve uçak yönünden iyi Forza'dan sonra en çok oynadığım oyundur kendileri ama mekanik yok her araba diğerinin aynısı sadece sayılar var haksız mıyım? Haritası boş bir düzlük şehirler CTRL C boya CTRL V. Forza'da bizim fotoğraf galerimiz var neden çünkü güzellikler sunuyor 4 mevsimi insan gibi sunuyor arabayı beyaza boyamiyor.

Hocam kusura bakmayın biraz afalladım. Need for Speed serisi tüm arabalar yok, bir kısmını kendin satın almam gerekiyor yani 400TL verip sadece sayılı araba alınıyor. Yanlış mı anladım benim için çok saçma durum gider aynı paraya NFS alırım daha iyi o zaman.

Kanka 800tane oldu çaktırma araba sayısı.
Hocam kusura bakmayın biraz afalladım. Need for Speed serisi tüm arabalar yok, bir kısmını kendin satın almam gerekiyor yani 400TL verip sadece sayılı araba alınıyor. Yanlış mı anladım benim için çok saçma durum gider aynı paraya NFS alırım daha iyi o zaman.
10 arkadaş bul forza al 40tlye gelsin derim bence ama NFS Heat de grafik olarak güzel.
Parayı nereden kazancaklar 200 liradan mı? Ve illa her şeyi bedava verdiler diye bunu da bedava vermek zorundamılar. Epic Games gibi düşün adamlar çoğu oyunu bedavaya verdiler RDR2'yi neden vermediler?
5 Sene sonra free alırız benden demesi.

Hocam sen kara geceler de yarış mı istiyorsun yoksa 4 mevsim gece gündüz istediğim arabada mı yarış istiyorsun buna bir karar ver.

The Crew 2 oynamadım, ama kütüphanemde duruyor. Forza 4 güzel olsa da bir süre sonra sıkıyor. Klavye ile zevk vermiyor, kontrolcü ile oynayınca zevk veriyor, hoş onun da Micro USB yuvası gitmek üzere. Forza 3 de kontrolcü ile zevk veriyor ancak. Zevk meselesi. Asıl mesele Steam'e ne kadardan geleceği. Bir de Forza 4'de yarışları açmak için aynı yarışları 2-3 defa oynamak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı