Satılık Forza Horizon 4 Ultimate Edition ve 15 oyun

LastRienn

Picopat
Daha fazla  
Tamamen orijinaldir. Online olarak oynayabiliyorsunuz:

-Ucuz olması işi değiştirmez. Hepsi %100 güvenilir, arkasında durduğumuz hesaplardır.

-Alındıktan sonra şifresi değiştirilebilir.

-Diğer orijinal Xbox hesaplarından hiçbir farkı yoktur ve içinde resimde gördüğünüz gibi Ultimate Edition ve 15 tane oyun daha bulunmaktadır.

-İçinde eğer ayın 5'ine kadar alırsanız Game Pass de verilecektir.

-Carpass-Fortune Island - ve bütün araba genişletmeleri vardır.

-Aldıktan sonra Xbox hesabı tamamen kendinize özel olacaktır.

Şimdi gelelim fiyat bilgilerine:

-Sınırsız erişim 20 TL

-3 ay erişim ise 10 TL

Ödeme şekli şunlar:
-İninal ile alıyorum

-Steam oyunu veya Key olarak alıyorum.

Güvenlik:

-Eğer hesap siz aldıktan sonra elinizden giderse hemen bana ulaşın, maksimum 5 dk içerisinde hallediyorum.
Eklenti: Human: Fall Flat oyunu da dahildir

-Hesabın arkasındayım ama şimdiye kadar hiçbir satışımda böyle bir şey ile karşılaşmadım, eğer olur da hesap giderse hemen hallediyoruz:)

-Hesabın şifresini kendiniz belirliyorsunuz.

İletişim:
-Discord: KıvanÇ#0108 LastRienn#2369
-Instagram: Kivanctw lastrienn
-Steam arkadaş kodum: 1085889870

Not: Para veya oyun elime ulaştığı anda hesap size teslim edilecektir, oyundaki ilerleme vs gibi şeyler hesabınızda kaydedilir. Tamamen kendi hesabınız olarak oynarsınız.

Not 2: Aklınız paranızda kalmasın, isterseniz para iadesi yapılır.

1619643829346.png
1619643870621.png

Dosya Ekleri

• Xbox 29.04.2021 00_02_14.png
    Xbox 29.04.2021 00_02_14.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Arkadaşın banı varmış, discord üzerinden bu yazdığını sizlere iletmemi rica etti.

Dostum kesinlikle çalıntı değil hesabın arkasındayız 20 30 stokumuz var discord gelirseniz eğer daha detaylı konuşuruz zaten hesabı alınca kendinize özel ayrı bir hesabınız oluyor.
Dc:KıvanÇ#0108

Hem hesap giderse bana ulaşın diyorsunuz hem de çalıntı değil diyorsunuz. E-postanın değiştiğini de belirtmemişsiniz. Kendinizle çelişiyorsunuz şu an.

Çalıntı değilse nasıl temin ediyorsunuz bu kadar ucuza 16 oyunu?

Arkadaşlar tekrar yazdı iletiyorum.

Hesap gitme olasılığı microsoftun tehdit algılama olayı ve kendi kendine yen şifre belirlemesi üzerine kurulmuş bir olay ama o şifreyi hemen alabiliyoruz zaten hesabın gitme olayı paket sınırını aşmasıyla oluyor şimdiye kadar hiç olmadı.

Çalıntı değil şimdiye kadar satış yaptım hepsi güvenli Ve üçüncü i olarak da zaten hesabı aldıktan sonra kendinize özel xbox hesabı oluşturuyorsunuz kimse ile paylaşmazsanız eğer. Nasıl temin ettiğimi de şimdiye kadar sattığım hesapların ve alan kişilerin memnun olması dolayısıyla kendime özel saklıyorum ve sadece satış ile ilgileniyorum iyi günler. Eğer almak istiyorsanız üstte discordumu belirttim istediğiniz gibi arıyabilir ve benden kanıt isteyebilirsiniz size detaylı bir şekilde anlatırım.

Arkadaşlar daha bir şey konuşmak istiyorsanız discord'dan yazarsanız sevinirim,daha iletmeyeceğim iyi günler.

Hem hesap giderse bana ulaşın diyorsunuz hem de çalıntı değil diyorsunuz. E-postanın değiştiğini de belirtmemişsiniz. Kendinizle çelişiyorsunuz şu an.

Çalıntı değilse nasıl temin ediyorsunuz bu kadar ucuza 16 oyunu?

Hocam bu oyunlar bir şahsi hesabın multi accounta çevrilmesiyle 50 100 kişinin aynı anda istediği gibi Online girebileceği ve Online kullanabileceği hale geliyor bundan dolayı bu kadar ucuz bizim yaptığımız sadece verdiğimiz kişi sayısına göre paket açmak ondan dolayı sıkıntı çıkmıyor SINIRSIZ Game Pass VAR (yenilendi)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı