Forza Horizon 4 Ultimate Edition vs RDR 2

RDR2'yi bitirir silersin. Forza'yı daha çok oynarsın fazla sıkmıyor.
Yılbaşına doğru Forza alacağım, doğru söylüyorsun sonuçta araba sürüyorsun çeşit çeşit araç, farklı harita ve modlar var.
Key olarak mı aldın, nereden aldın paylaşabilir misin rica etsem hocam?
Key olarak değil aslında, epinevreni.com sitesinden aldım. Piyasadaki en ucuz orjinal RDR 2'yi satıyor şuan. Satın aldıktan sonra Steam arkadaşlığı ile ürünü hediye olarak yolluyor tüm işlemler sırasında canlı destekle yazışarak yardım alabiliyorsunuz.

FH4 Ultimate paketi ben 15 liraya plati ru dan aldım. Neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ve hiç bir sorun çıkmıyor. Microsoft hesaplarında 1 oyun 10 pc ye kadar yüklenip oynanılabiliyor o yüzden hesaplar çalıntı değil çoğu satıcı kendi hesabını veriyor. Kalan parayla da Steam 'den RDR2 alırsın.

Forum kullanmayı pek bilmiyorum da link atmak yasaksa kusura bakmayın. plati.market yazarsan çıkar yalnız Microsoft oyunları hariç diğer oyunlar çalıntı hesap oluyor onları almanı tavsiye etmem (gta rdr r6 vs) bi süre sonra hesap sahibi geri alıyor hesabını.

Bem forza horizon 4 ue yi sadece kendisi %50 indirime girmişti 200tlye aldım ve forza tekliflerinden içinde 1 den fazla eklentisi olan tek teklif bu ve içindeki ek haritalar ile (fortune island ve lego speedchampions) eğlence ve oynama süresi bi hayli artıyor online kısmına gelirsek biz arkadaşla 5 denemeden sadece 1inde aynı dünyada gezinebildik onun haricinde direksiyon olsada ben oynasam derim gamepass 5 tlye 3 aylık ultimate edition sürümü var 3 ay deneyip bırakmalık ama orda verdiği forza sadece standart sürüm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı