Çözüldü Forza Horizon 4 unutulmuş araçların yerleri nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
20220309173334_1.jpg

Eklediğim fotoğrafa göre oyunda bulunan unutulmuş araçlardan 12 tanesini bulmuşum ve geriye bulunması gereken 4 araç kalmış. Haritaya bakıyorum, sadece bulduğum araçların yerlerini gösteriyor. Bulmadığım araçları hangi bölgede bulabileceğimi göstermiyor, normalde mor bir çember içerisinde göstermesi gerekmiyor mu? Kalan 4 aracı nasıl bulabilirim?

Çözüm
Bazı barn findlar sadece o anki mevsime özel oluyor ve sadece o mevsimde elde edilebiliyor. Oyunda dört mevsim olduğuna göre dört tane barn find o anki mevsime özel elde edilebiliyor. Bir de fiyatı 10.000.000 CR olan Bamburgh Kalesi'ni satın aldığınızda ekranınızda bir tane barn find beliriyor. Antika bir Bentley marka araba veriyor. Sadece o kaleyi satın aldığınızda kilidi açılır. Tüm barn find lokasyonları için YouTube'de "FH4 All Barn Find Locations Guide" şeklinde arama yapabilirsiniz. Bir sürü rehber bulabilirsiniz.
Gezip keşfetmek için yapılmış bir mekanik. Haritada basmadık yer bırakmayacaksın haritada görsel ve sesli bir uyarı çıkıyor takip edip bulabiliyorsun. Bu şekilde uğraşmak istemiyorsan google görsellerde araçların yerleriyle alakalı haritalar mevcuttur.

Gezip keşfetmek için yapılmış bir mekanik. Haritada basmadık yer bırakmayacaksın haritada görsel ve sesli bir uyarı çıkıyor takip edip bulabiliyorsun. Bu şekilde uğraşmak istemiyorsan google görsellerde araçların yerleriyle alakalı haritalar mevcuttur.
YouTubeda istemediğiniz kadar rehber mevcut hocam.

İyi oyunlar. 🌹🙌🏼
Google'dan ve Youtube'dan bakarak bulmayı denedim ama olmuyor.

20220309180829_1.jpg

forza-horizon-4-baslangic-rehberi-ve-araba-listesi-1.jpg

Aşağıdaki resmi Google'dan aldım ve yukarıdaki resimde bulunduğum yerde bir unutulmuş araç olması gerekiyor ama ne kadar dolaşsam da bulamıyorum.

Bazı barn findlar sadece o anki mevsime özel oluyor ve sadece o mevsimde elde edilebiliyor. Oyunda dört mevsim olduğuna göre dört tane barn find o anki mevsime özel elde edilebiliyor. Bir de fiyatı 10.000.000 CR olan Bamburgh Kalesi'ni satın aldığınızda ekranınızda bir tane barn find beliriyor. Antika bir Bentley marka araba veriyor. Sadece o kaleyi satın aldığınızda kilidi açılır. Tüm barn find lokasyonları için YouTube'de "FH4 All Barn Find Locations Guide" şeklinde arama yapabilirsiniz. Bir sürü rehber bulabilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı