Çözüldü Forza Horizon 4 veri eşitleniyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mehmetemre.pg

Hectopat
Arkadaşlar selam, iyi forumlar.

Forza Horizon 4'te veri eşitleniyor hatası var. Oyunu açıyorum, entera basıyorum; bulut ve bu cihaz var, herhangi birine tıklıyorum, veri esıtleniyor diyor, sonra bazen oyundan atıyor, bazen devam et çıkıyor. Oyuna devam ediyorum fakat kaldigım yerden değil, daha geriden başlıyor oyun yani kaydetme sıkıntısı çekiyorum. Bu arada oyunu Game Pass, ucuz Games'ten aldım 15 TL'ye Microsoft hesabı olarak. Ne yapmalıyım bu olayı düzeltmek için? Ayrıca bazen veri eşitlemesi %0'dayken 10-15 dakika bekliyorum, bir anda eşitleme bitiyor ve kayıt tamamlanamadı, hatalı kayıt tarzı şeylerle karşılaşıyorum. Bazen de uzun süre bekliyorum, yavaş yavaş doluyor, oyuna devam et çıkıyor, sonra oyuna devam ediyorum, bilgisayarı kapatmasam soru yok fakat kapatıp sonra tekrar açarsan PC'yi Forza'da yine bu veri sorunu alıyorum.

Hocam, hesap kaynaklı olabilir. Farklı bir DNS veya VPN kullanarak deneyin. Sunucu kaynaklı gibi duruyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı