Forza Horizon 4 vs Doom Eternal

Gabe Newell

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Doom Eternal şu anda indirme girmiş durumda ve aklımdan almayı geçirmedim değil. Forza Horizon 4'ü ise bir daha indirme girdiğinde almayı düşünüyordum fakat Doom Eternal'da dikkatimi çekince ikilemde kaldım. İki seçeneğim var: Şu an Doom Eternal alacağım ya da Forza Horizon 4'ün indirime girmesini bekleyip onu alacağım. Oynanış süresi ve kalitesi olarak hangisini tercih etmeliyim?

Valla ben aylardır Forza 4 oynuyorum ama sıkılmadım. Arabaları seviyorum çünkü. Ama sevmiyorsan sana hitap etmeyebilir. Doom da çok güzel, saf aksiyon. Hangisini istiyorsan onu al diyebilirim. Doom bence şu fiyatta gayet iyi ve mantıklı.

Forza al. Kesinlikle daha eğlenceli.
Valla ben aylardır Forza 4 oynuyorum ama sıkılmadım. Arabaları seviyorum çünkü. Ama sevmiyorsan sana hitap etmeyebilir. Doom da çok güzel, saf aksiyon. Hangisini istiyorsan onu al diyebilirim. Doom bence şu fiyatta gayet iyi ve mantıklı.
Clio Sport V6 en iyi arabadır :D.
Biraz konu dışı ama hangi zorluk ayarlarında oynuyorsunuz hocam?

Biraz konu dışı ama hangi zorluk ayarlarında oynuyorsunuz hocam?
Yarış yaptığımda ödül için hangi zorluğu istiyorsa o. :D Yarış yapmıyorum genelde. Çekiş kontrolü, viraj desteği gibi şeyler kapalı. Sadece ABS açık oynuyorum.

Geri
Yukarı