Forza Horizon 4 Xbox Game Pass dosyasını Steam'e aktarmak

İşletim sistemi
Windows 10

xXenom

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde Xbox Game Pass vasıtasıyla Forza Horizon 4 yüklemiştim. Üyeliğim bittikten sonra da silmemiştim, indirime girerse falan alırım oyunu diye. Şimdi Steam'den oyunu aldım. Oyunun dosyalarına erişemiyorum hiçbir şekilde. Game Pass için güvenlik önlemi gibi bir şey var sanırım. Steam'in o dosyaları algılamasını sağlamak için bir yol var mıdır? Tekrardan 80 GB indirmek istemiyorum. Gece mesai yaptırıyoruz bilgisayara :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım yok gibi duruyor. Sırf bu yüzden de bu kadar ucuz olmasına rağmen bir çok kişi iade edecek gibi duruyor.
Aslında oyun kayıtları boşa gitmiyor çünkü Xbox hesabına bağlanıyoruz oraya kayıtlı zaten oyunlar. Ama dosyaları aktarabilsek çok iyi olurdu. Sağa sola baktım ama galiba tekrar yüklemekten başka çare yok.

Aslında oyun kayıtları boşa gitmiyor çünkü Xbox hesabına bağlanıyoruz oraya kayıtlı zaten oyunlar. Ama dosyaları aktarabilsek çok iyi olurdu. Sağa sola baktım ama galiba tekrar yüklemekten başka çare yok.
Gitmediğini biliyorum zaten. Umarım yakın bir zamanda hesap bağlama gelir.

Q: If I already play Forza Horizon 4 on another platform, will my game progress carry over to Steam if I buy the Steam version?

A: Your save file on Steam is completely unique and separate from any pre-existing save file that’s associated with your Xbox Live gamertag, due to technical limitations. This includes user generated content like liveries, layer groups, blue prints, etc... However, there are a few exceptions:

• Leaderboards are one per gamertag. May the best profile win.
  • Clubs are one per gamertag. Join once, play anywhere.
  • Share codes can be used anywhere.
Yani maalesef, Xbox hesaplarımız Steam'e aktarılmayacak.. Aynı sorundan ben de muzdaribim, hediye geldiği için de iade etmek istemiyorum. Kısaca Steam bizim için sıfırdan başlangıç.

Q: If I already play Forza Horizon 4 on another platform, will my game progress carry over to Steam if I buy the Steam version?

A: Your save file on Steam is completely unique and separate from any pre-existing save file that’s associated with your Xbox Live gamertag, due to technical limitations. This includes user generated content like liveries, layer groups, blue prints, etc... However, there are a few exceptions:

• Leaderboards are one per gamertag. May the best profile win.
  • Clubs are one per gamertag. Join once, play anywhere.
  • Share codes can be used anywhere.
Yani maalesef, Xbox hesaplarımız Steam'e aktarılmayacak.. Aynı sorundan ben de muzdaribim, hediye geldiği için de iade etmek istemiyorum. Kısaca Steam bizim için sıfırdan başlangıç.
Okuduğumda çok gücüme gitti Steam versiyonunu iade etmeyeceğim ama Game Pass'den devam edeceğim sırf bu yüzden. Umarım ilerlemem duruyordur öteki tarafta.

Okuduğumda çok gücüme gitti Steam versiyonunu iade etmeyeceğim ama Game Pass'den devam edeceğim sırf bu yüzden. Umarım ilerlemem duruyordur öteki tarafta.
Evet ben de aynı şeyi yapmayı düşünüyorum, böyle saçma bir şey yüzünden emeklerimi çöpe atamam.

Bende oyun Steam'a gelince aldım fakat ilerlemem oyuna geçmedi ama Game Pass'e baktığımda tüm ilerlemem duruyordu. Hesabımın adı , profil fotoğrafım her şey aynı olmasına rağmen 1 lvl gösteriyor Steam. Ben oyunu iade edip silmeyeceğim bir güncelleme ile düzeltilirse diye. Madem hesap geçirilmiyordu niye bağlanma seçeneği var?

Yeni konular

Geri
Yukarı