Çözüldü Forza Horizon 4 yarış animasyonunda çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AliE13

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun Ultimate Edition versiyonunu dün Steam'den aldım. İlk Senna ile yaptırdıkları yarışı geçtim. 2. yarışa gelirken arabanın kapısının açıldığı animasyonda oyundan atıyor direkt. Başka kişilerde de bu sorun varmış. İngilizce araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çözüm
Çözünürlük düşürür müsünüz ?
Denedim. Maalesef olmadı.
Linkteki indirme bağlantısı sorununuzu çözecektir.
Bağlantı kaldırılmış.
Çözüm linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunun Ultimate Edition versiyonunu dün Steam'den aldım. İlk Senna ile yaptırdıkları yarışı geçtim. 2. yarışa gelirken arabanın kapısının açıldığı animasyonda oyundan atıyor direkt. Başka kişilerde de bu sorun varmış. İngilizce araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Denedim. Maalesef olmadı.
Linkteki indirme bağlantısı sorununuzu çözecektir.
Bağlantı kaldırılmış.
Çözüm linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm
benim uyguladığım çözüm ile aynı aslında ama farklı hesaba geçiş yapıp o hesap üzerinden oynamanız gerekmiyor

merhabalar ben de aynı sorunu yaşıyordum şu şekilde çözdüm
bu videodaki işlemleri uygulayın kullanıcı adınızdaki türkçe karakterleri kaldırın mesela atıyorum benim kullanıcı adım "Harun YILDIZ" idi. Bu videoda gösterilenleri uyguladım kullanıcı adımı "harun"olarak değiştirdim ve düzeldi

Yeni konular

Geri
Yukarı