Forza Horizon 4 yükleme ekranında oyundan atıyor

Halil1324

Hectopat
Yer
Neden Merak Ettiniz Acaba
Daha fazla  
Dün yaklaşık 32 liraya Steam'dan FH4 aldım ve yüklemeyi başlattım ardından sabah kalktığımda baktım ki yüklenmiş bende hemen "bir deniyelim bakalım" dedim.
Oyunu açtım hemen Microsoft hesabıma giriş yaptım ve oyunu başlattım fakat oyun yükleme ekranında hiçbir uyarı veya hata vermeden kapandı sonra internetten soruna baktım ve birçok çözüm buldum "Windows'u güncelleme, üçüncü parti dosya kullanmak, yeni Microsoft hesabı ekleme" fakat hiçbiri işe yaramadı.
Lütfen yardım edin!

Bu bende de olmuştu. Hiç Advanced System Care tarzı bir temizleme programı kullandınızmı eğer kullandıysanız bir çözüm söyleyemicem direkt formata gitseniz iyi edersiniz veya Windows 10 daysanız Windows 11'e geçiş yapmanızı tavsiye ederim. Eğer kullanmadıysanız Windows'a yüklenmesi gereken Visual C++ sürücüleri veya drictx sürücüleri yüklenmemiş veya düzgün yüklenmemiştir. Eğer onlarda tamamsa kullandığınız depolama biriminde sorun olabilir veya sistemsel sorunlar (regedit kayıtları gibi sorunlar olabilir)

Dün yaklaşık 32 liraya Steam'dan FH4 aldım ve yüklemeyi başlattım ardından sabah kalktığımda baktım ki yüklenmiş bende hemen "bir deniyelim bakalım" dedim.
Oyunu açtım hemen Microsoft hesabıma giriş yaptım ve oyunu başlattım fakat oyun yükleme ekranında hiçbir uyarı veya hata vermeden kapandı sonra internetten soruna baktım ve birçok çözüm buldum "Windows'u güncelleme, üçüncü parti dosya kullanmak, yeni Microsoft hesabı ekleme" fakat hiçbiri işe yaramadı.
Lütfen yardım edin!

Windows'u güncelleyin en güncel sürüme geçin açılacaktır. Daha önce başıma geldi güncelleme ile çözdüm.

Windows'u güncelleyin en güncel sürüme geçin açılacaktır. Daha önce başıma geldi güncelleme ile çözdüm.

Biraz geç oldu ama aynı sorunu bende yaşıyorum Xbox'tan ve Microsoft'tan özel yardım aldım ama yapamadım başka çözüm yolu var mı?

Yeni bir konu açarsanız daha iyi olur. Yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatın ve hata raporu göndermeyi unutmayın ☺️.

Zaten konu var ama topluluk sanırım cevabını bilmiyor 2 konu açtım ikisine de yazan yok.

Geri
Yukarı