Forza Horizon 4 yükleme ekranında oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

alonetrox

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bütün yolları denememe rağmen oyunum hiçbir şekilde açılmıyor.
Denediğim yollar:
-Forza fix kullanmak.
-Ekran kartımın eski sürücüsünü yüklemek.
-Yerel hesap açıp o hesap ile girmek.
-explorer.exe'yi kapatıp oyuna girmek.
Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
6 GB RAM yetersiz geliyor olabilir. Eskiden açılıp şimdi açılmıyorsa yerel hesap seçeneğini önerecektim ama denemişsin. Windows'a update geldiyse yapmanı öneririm bazen düzelebiliyor.

6 GB RAM yetersiz geliyor olabilir. Eskiden açılıp şimdi açılmıyorsa yerel hesap seçeneğini önerecektim ama denemişsin. Windows'a Update geldiyse yapmanı öneririm bazen düzelebiliyor.

Hayır, hiç açılmadı. Windows'um güncel. 8 GB RAM isteyen oyunları açabiliyorum ama hocam. (NFS Heat vb.)

Merhabalar, bütün yolları denememe rağmen oyunum hiçbir şekilde açılmıyor.
Denediğim yollar:
-Forza fix kullanmak.
-Ekran kartımın eski sürücüsünü yüklemek.
-Yerel hesap açıp o hesap ile girmek.
-explorer.exe'yi kapatıp oyuna girmek.
Bunu nasıl çözebilirim?

Oyunun Save'sini değiştirin. Forza Horizon 4'te nedense çoğu hata Save değiştirince düzeliyor. Full bitmiş Save isterseniz link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de Oyun minimum 8GB RAM istediği için direkt otomatik olarak oyundan atıyor olabilir.

Hayır, hiç açılmadı. Windows'um güncel. 8 GB RAM isteyen oyunları açabiliyorum ama hocam. (NFS Heat vb.)

GTX 745 4 GB ile yaptığım ayarları GT 1030 ile yaptığım zaman sürekli olarak düşük bellek uyarısı aldım ve oyun durmadan kasıyordu. Performans noktasında GT 1030 diğer oyunlarda bu kartı neredeyse 2'ye katlayabiliyor. Anlamsız bir şekilde Forza'da istenilen sayısal sistem gereksinimlerini sunmazsan mutlaka bir hata ile karşılaşıyorsun.

Oyunun Save'sini değiştirin. Forza Horizon 4'te nedense çoğu hata Save değiştirince düzeliyor. Full bitmiş Save isterseniz link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de Oyun minimum 8GB RAM istediği için direkt otomatik olarak oyundan atıyor olabilir.
Hocam bu video MS versiyonu için, ben Steam versiyonunu kullanıyorum.

Düzelebilir ama kesin değil, ben de 8GB RAM ile açılıyor oyun. Xbox Game Pass'iniz yoksa 3 aylık ücretsiz alınabiliyordu, deneyebilirsiniz.
Xbox Game Pass'ım vardı deneyeyim o zaman.
Düzelebilir ama kesin değil, ben de 8 GB RAM ile açılıyor oyun. Xbox Game Pass'iniz yoksa 3 aylık ücretsiz alınabiliyordu, deneyebilirsiniz.

Birazcık geç oldu ama Microsoft Store'dan indirdim ve oyunu açabildim. Sorun demek ki Steam versiyonundaymış. Maalesef RAM'im yetmediği için bayağı FPS düşmesi yiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı