Forza Horizon 4'te kaplamalar geç yükleniyor

Geç yüklenmesi HDD kaynaklı diye tahmin ediyorum tabii 120GB SSD'ye Forza 4'te kurulmaz ama SSD depolamanızı yükseltip kurarsanız sıkıntı cıkmaz diye düşünüyorum.

Büyük küçük fark etmez her oyunu HDD üzerinden oynuyorum, yüklemelerin uzun sürmesi harici hiçbir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar. SSD yükleme sürelerini kısaltır, oyun performansına bir etkisi olmaz.

Büyük küçük fark etmez her oyunu HDD üzerinden oynuyorum, yüklemelerin uzun sürmesi harici hiçbir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar. SSD yükleme sürelerini kısaltır, oyun performansına bir etkisi olmaz.

Oyundaki kaplamalar SSD ile daha hızlı yüklemez mi? Ayrıca sistemi cok rahat kaldırabiliyor ama 8 GB RAM günümüz icinde cok düşük anlayamıyorum.

Oyundaki kaplamalar SSD ile daha hızlı yüklemez mi? Ayrıca sistemi cok rahat kaldırabiliyor ama 8 GB RAM günümüz icinde cok düşük anlayamıyorum.
Hocam, oyunu aylarca 8 GB RAM ile oynadım, arkadaşın sorununu yaşadım ancak benim sorunum belleklerle ilgili değildi, arkadaşın da öyle olmayabilir. Dediğiniz gibi 8 GB RAM günümüz için gerçekten çok az.

Yeni konular

Geri
Yukarı