Forza Horizon 4'te neden hızlı geliştim?

EFRELT

Centipat
Daha fazla  
Ben Forza 4'e yeni başladım. 2-3 görev yaptım ev verdi sonra posta kutusunda 30 tane falan hediye vardı açtım hepsini 2014 arabaya binerken şu an altımda 3 tane Ferrari var. Neden oldu bu bir anda. Neden bu kadar geliştim? Bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Forza 4'e yeni başladım. 2-3 görev yaptım ev verdi sonra posta kutusunda 30 tane falan hediye vardı açtım hepsini 2014 arabaya binerken şu an altımda 3 tane Ferrari var. Neden oldu bu bir anda. Neden bu kadar geliştim? Bilen var mı?

DLC Paket falan aldınız mı hocam? Forza 4 hiç oynamadım ama belki DLC'lerden gelen arabalar olabilir diyebiliriz.

Bana da aynısı oldu çok saçma olmuş gelişme sistemi kötü bir oyun.

Ev vermesi zaten başlangıç kısmında olan bir şey. 3 tane Ferrari fazla bir şey değil. Oyunda ödüllendirme sistemi fazlaca ödüllendiriyor.

Oyunda 600+ araç var. Illa verecek araba. Ki zaten gelişmesi kotü bir oyun vs bile denemez çünku alakasiz olur. Kotu bir arabayi bile x999 yapapilirsin zaten 100k cr karsiliginda. Tum gorevleride onunla bitirirsin neredeyse. Oyun sana araba veriyor ki sür, sadece bir arabaya bagli kalma. Sana kalmis.

Ultimate aldıysanız normal, veya Deluxe.
Deluxe veya herhangi bir paket almaya gerek yok, Standart sürüm alsanız bile oyun başlangıçta hediye olarak araçlar veriyor. Bana da verildi, diğer oyunculara da. Sizlik bir durum değil yani herkes için öyle.

Hocam bende bir kaç gün önce başladım oyuna. Mail adresinizden aldınız oyunları, değil mi ? Aynısı bana da geldi. Arabaları almama rağmen bana gelmediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı