Forza Horizon 4'te yapacak bir şey bulamıyorum

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorun ben de mi yoksa oyun gerçekten böyle mi anlamadım :( yarış oyunlarını sevmem arabalara da pek ilgim olmazdı. Forza Steam'de bu fiyata çıkınca bir şans vereyim dedim ve aldım. İyi ki almıştım gerçekten çok beğendim ve yarışa, arabalara olan ilgim de bir hayli arttı. Ancak oyunun 16 saatinde yapacak bir şey bulamıyorum. Eleyici aşırı hoşuma gidiyor, yarışlarda hoşuma gidiyor, dirft yapmak hoşuma gidiyor ama bir süre sonra başka şeyler yapmak istiyorum ama yapacak bir şey bulamıyorum. Oyunu delilercesine oynamak istiyorum ancak sanki yapacağım şeyler çok ama çok kısıltlı gibi hissediyorum. Ne önerirsiniz bana? Bir süre sonra sinirleniyorum. Oyunu oynamak istiyorum ama oyuna girince yaptığım şeyler aynı, yarış yap eleyici gir dirft yap çık. Bu beni aşırı üzüyor gerçekten. Oyunun sende olması ama yapacak bir şey bulamamak çok üzüyor beni. Oyuna bir heves ile girip ve deli gibi oynamak isteyip ne yapacağımı bulamayınca çıkmak beni çok üzüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu etkinlikleri farklı araçlarla ve ince ayarlarla yapmaya çalışırsanız çok uzun bir içerik sizi bekler.

Genişletme yığını alın. Yeni haritalarda bir şeyler yapabilirsiniz.

Ekstra görevler yapmayı deneyin.

Taxi, Topgear, Atölye, Kargo gibi görevler var. Bakabilirsiniz.

Haftalık görevler, normal ilerlemeler ve arkadaşlar ile oynamak sonucunda boşluk bulamazsınız. Tek başınıza ve oyuna yabancı olduğunuz için öyle hissediyorsunuz bence. Ya da bu tür ile hiç ilginiz yok, sarmamıştır sizi.

Haftalık görevler, normal ilerlemeler ve arkadaşlar ile oynamak sonucunda boşluk bulamazsınız. Tek başınıza ve oyuna yabancı olduğunuz için öyle hissediyorsunuz bence. Ya da bu tür ile hiç ilginiz yok, sarmamıştır sizi.
Benim ilgimi çok çekti ve çok oynamak istiyorum. Arkadaşım yok ilerleyen zamanda olabilir. Bence görevler de ne nedir bilmediğim için sıkılıyorum. En basitinden haftalık görevler hangileridir bilmiyorum.

Geri
Yukarı