Forza Horizon 4'ü dosyalarını HDD'ye attım, yüklemeyi nasıl yaparım

İşletim sistemi
Windows 10

Kadir EROL

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İç mimarlık
Merhaba arkadaşlar, Forza Horizon 4 ü arkadaşımın interneti hızlı olduğu için onun bilgisayarından indirdim fakat şimdi kendi bilgisayarıma oyun dosyalarını yüklemem gerekiyor,
Uygulamalara girip Forza Horizon 4 ' ü harddiskime taşıdım oyun dosyalarını görebiliyorum, bunları manuel olarak Microsoft apps e mi atacağım yoksa otomatik olarak yapmanın bir yolu var mı ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,5 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşının bilgisayarında büyük ihtimalle varsayılan klasörden almışsındır, yani nereden aldıysan oraya atıp oyunu indirmeyi dene. Dosyaları doğrulayıp bütünleyecektir.

Arkadaşının bilgisayarında büyük ihtimalle varsayılan klasörden almışsındır, yani nereden aldıysan oraya atıp oyunu indirmeyi dene. Dosyaları doğrulayıp bütünleyecektir.
teşekkürler bi deneyeyim
Böyle bir problemle karşılaşıyorum

Dosya Ekleri

• böyle.PNG
    böyle.PNG
    5,8 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı