Forza Horizon 5 0x8007042b hatası

fatih6060

Hectopat
Forza Horizon 5 0x8007042b hatası alıyorum. YouTube'daki videolarda yapılanları uyguladım, son adım bilgisayarımı sıfırlamam gerektiğiydi. Onu da şu an yapamam o yüzden buradan yardım istiyorum. Process Monitor kayıtlarını atıyorum. Technopat'ın YouTube kanalındaki gibi yapıp atıyorum kayıtları: Bu arada oyunu Game Pass'ten aldım. Log dosyası Logfile.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor GameLaunchHelper.exe'ye ait. Hatayı verenin bu olduğunu sanmıyorum. Forza'nın Exe dosyasına ait rapor alır mısınız? Bu raporda çok bilgi yok.

TeamViewer varsa bağlanıp da bakabilirim belki.

Rapor GameLaunchHelper.exe'ye ait. Hatayı verenin bu olduğunu sanmıyorum. Forza'nın Exe dosyasına ait rapor alır mısınız? Bu raporda çok bilgi yok.

TeamViewer varsa bağlanıp da bakabilirim belki.
TeamViewer bağlanıp yaparmısınız ?

Forza için raporu şimdi oluşturuyorum.
@Recep Baltaş dosyayı inceler misiniz? Yeniden gönderdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

@Recep Baltaş Belirtiklerinizi yaptım fakat olmadı yarın müsaitseniz 17.00'den sonra Team Viewer'den yapabilir misiniz?
@Recep Baltaş yarın 17: Gibi Team Viewer gelebilir misiniz?
İletişim adresi
Discord.
Lukyqz#4165

Son düzenleme:
Bu oyunun Steam sürümü mü? Steam ise dosya doğrulaması yap. Mağaza sürümü ise Uygulamalar > Gelişmiş Seçeneler > Onarım yap.

Sonra da yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Rapora göre sorun PartyXboxLive.dll kaynaklı ama dosyaya ait hiçbir sürüm bilgisi yok nedense.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…