Çözüldü Forza Horizon 5 0x0000FF640800BB1 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

r3flex58_e

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
AMD RX580
İşlemci
İntel i5 9600kf
forza 5 hata.png

Arkadaşlar bu hatanın çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Nasıl çözdüğünüzü burada paylaşırsanız belki aynı hatayı alan arkadaşlar için yararlı olabilir.

Dostum güvenlik duvarı ve ağ kısmına girdim ve oradan bir uygulamaya güvenlik duvarı üzerinden izin ver seçeneğine girip ayarı değiştire bastım. Sonrasında başka bir uygulamaya izin ver deyip oradan Forza Horizon 5 klasöründen Forza Horizon 5.exe yi seçtim. Tamam dedim, kaydettim düzeldi.
Bazen oluyorsa donanımsal olabilir açıkçası. Her zaman oluyorsa rapor paylaşın:

Bazen oluyorsa donanımsal olabilir açıkçası. Her zaman oluyorsa rapor paylaşın:

Teşekkürler internette biraz daha yabancı kaynaklardan araştırarak buldum cevapladığınız için teşekkür ederim şu an hatasız oynayabiliyorum.

Nasıl çözdüğünüzü burada paylaşırsanız belki aynı hatayı alan arkadaşlar için yararlı olabilir.

Dostum güvenlik duvarı ve ağ kısmına girdim ve oradan bir uygulamaya güvenlik duvarı üzerinden izin ver seçeneğine girip ayarı değiştire bastım. Sonrasında başka bir uygulamaya izin ver deyip oradan Forza Horizon 5 klasöründen Forza Horizon 5.exe yi seçtim. Tamam dedim, kaydettim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı