Forza Horizon 5 direksiyon ile gaz yemiyor

efekaniyem

Femtopat
Daha fazla  
Selam, bugün Forza Horizon 5 indirdim ve direksiyon setimle (Logitech Driving Force PS2) denemeye karar verdim fakat araba gaz yemiyor gibi bir şey oluyor. Direksiyonun USB'sini çıkarıyorum ardından arabaya gaz veriyorum gidiyor sonra USB'yi geri takıyorum sürebiliyorum ama direksiyonla kalkış yapamıyorum.
(4 MB'den fazla olduğu için fotoğrafları yükleyemedim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vitesiniz manuel mi? G HUB üzerinden ayarları sıfırlayın. Direksiyonu daha sonra 450-600-900* gibi ayarlarsınız kendi isteğinize göre. Oyun içinden Settings > Advanced controls > acceleration Dead Zone'ları vs kurcalayın.

Vitesiniz manuel mi? G HUB üzerinden ayarları sıfırlayın. Direksiyonu daha sonra 450-600-900* gibi ayarlarsınız kendi isteğinize göre. Oyun içinden settings > Advanced controls > acceleration Dead Zone'ları vs kurcalayın.

Vites ve el frenimi ayrıyeten aldım ki onlarda sorun yok klavye ile beraber denediğim de çalışıyor ölü alanlara hiç dokunmadım olduğu gibi duruyor ki zaten ölü alanlarla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum araç direksiyon seti takılıyken kalkmıyor sadece.

Vites ve el frenimi ayrıyeten aldım ki onlarda sorun yok klavye ile beraber denediğim de çalışıyor ölü alanlara hiç dokunmadım olduğu gibi duruyor ki zaten ölü alanlarla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum araç direksiyon seti takılıyken kalkmıyor sadece.

Bilgisayar başında olmadığımdan detaylıca yardımcı olamayacağım. Ancak Logitech'in 2 programı da kurulu ise bir ihtimal çakışma yaşanıyor gibi. Her şeyi algılayıp debriyaj+gaz kombinini yapmaması ilginç.

Bende Logitech'in 1 programı kurulu sadece. Aynı sistem Forza Horizon 4 de sorun çıkarmıyor ama 5E geçince kalkış yapamıyor Full 1.5 debriyajda kalıyor gaza basıyorum gitmiyor çözemedim bir türlü.

Geri
Yukarı