Forza Horizon 5 direksiyon seti olmadan oynanır mı?

Oyun zaten 900 derece olmuyor. Direksiyon uygulamasından sözde 900 derece seçiliyor fakat konsol oyunu olduğu için sadece sağ, sol var.
Oluyor sadece oyun içi direksiyon sanki daha fazla dönmüyor gibi gözüküyor. banada başta öyle geldi ama direksiyonu daha çok çevirince dönüşünün değiştiğini farkettim.

Assetto Corsa dışında direksiyon seti olmadan oynanmayan bir araba yarışı görmedim. Forza'da klavyenin tek eksiği eğer ki oyunu sürüş desteği kapalı oynuyorsan gazın basıncını ayarlayamadığın için supra gibi bazı arabalar ciddi anlamda tutunma problemi yaşıyorlar. Bu da sana özellikle drag yarışlarında büyük bir eksi olarak geri dönüyor.

Ben direksiyon setiyle oynuyorum. Fakat bayağı zor. Aracı dengede tutmak bayağı zor. Hafif gazı fazla kaçırdın mı hemen patinaj çekiyor. Direksiyon deliriyor. Bu da oyunu daha zor yapıyor.

Oynanır. Direksiyon setli daha kötü hatta. Arcane yarış oyunu olduğu için direksiyon seti ile çok zor oynamak. Zevk vermiyor.
Çok haklısınız hocam bence de klavyeyle çok daha eğlenceli. T300 ile oynamaya çalıştım ama rezil bir hissiyata sahip. Simülasyon oyunlarıyla alakası olmayan bir arcade oyun. Klavyeyle daha eğlendiğimi söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı