Forza Horizon 5 DLC arabaları gelmedi

alizer01

Centipat
Daha fazla  
İndirimde Forza Horizon 5 Premium Edition almıştım. DLC arabaları garajıma gelmedi. Bazılarını iletiden topladım ama geri kalanı garaja ekleyemiyorum.
Şu hatayı alıyorum: Gözüken hiçbir araba garajımda değil.

Sorun çözümü nedir acaba?

Dosya Ekleri

• Forza Horizon 5 Screenshot 2023.09.02 - 21.37.13.65.png
    Forza Horizon 5 Screenshot 2023.09.02 - 21.37.13.65.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 49
  • Forza Horizon 5 Screenshot 2023.09.02 - 21.40.11.72.png
    Forza Horizon 5 Screenshot 2023.09.02 - 21.40.11.72.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimde Forza Horizon 5 Premium Edition almıştım. DLC arabaları garajıma gelmedi. Bazılarını iletiden topladım ama geri kalanı garaja ekleyemiyorum.

Araç paketleri kısmından alıcaksın.

Araç paketlerine gir oradan hangi DLC arabaları aldıysan onun olduğu pakete gir araçları toplaya bas.

Oyunun kendi mağazasına girip tüm DLC araçlarını teker teker garajınıza eklemeniz gerekiyor.

Mağazaya gidip car Pass ve araç paketlerine girdiğim zaman bu araç satın alındı yazısı çıkıyor sürekli bazılarını koleksiyondan toplamaya çalıştım ama bazı araçları garajıma ekleyemiyorum satın alındı yazıyor sahip olduğum ama garaja ekleyemediğim araçlar var. Çok saçma tek tuşa basarak hepsinin alınması gerekliyken oyuncuları yoruyor.

Oyunun kendi mağazasına girip tüm DLC araçlarını teker teker garajınıza eklemeniz gerekiyor.

Neye basarsam basayım ücretsiz yazana da satın alındıya bassam bu içerik zaten satın alındı diyor.

Mağazaya gidip car Pass ve araç paketlerine girdiğim zaman bu araç satın alındı yazısı çıkıyor sürekli bazılarını koleksiyondan toplamaya çalıştım ama bazı araçları garajıma ekleyemiyorum satın alındı yazıyor sahip olduğum ama garaja ekleyemediğim araçlar var. Çok saçma tek tuşa basarak hepsinin alınması gerekliyken oyuncuları yoruyor.

Neye basarsam basayım ücretsiz yazana da satın alındıya bassam bu içerik zaten satın alındı diyor.

Araç satın al kısmından gidip tek tek ücretsiz olanları topluyorum ancak böyle oluyormuş herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Forza Horizon 5 Screenshot 2023.09.03 - 13.14.30.86.png
    Forza Horizon 5 Screenshot 2023.09.03 - 13.14.30.86.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Benim demek istediğim de buydu zaten ancak anlaşamadık sanırım. Neyse sorunu çözebilmenize sevindim, iyi oyunlar.

Evet sanırım şurada kopukluk yaşadık Forza 4 oyununda DLC araçları kısmı vardı oradan tek tek alıyorduk. Forza 5 oyununda direkt araç al kısmından tüm araçların olduğu yerden araçları bulup tek tek alıyormuşuz. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı