Forza Horizon 5 en hızlı kalkış yapan arabalar hangisi?

Eğer hızlı araba istiyorsan ferrari599x vardı tam hatırlamıyorum yanlışda olabilir ama çok hızlıydı 400'ü görmüştüm kontrolleride iyiydi.

Eğer hızlı araba istiyorsan ferrari599x vardı tam hatırlamıyorum yanlışda olabilir ama çok hızlıydı 400'ü görmüştüm kontrolleride iyiydi.
Amaç sadece hız ise en iyisi Jesko zaten. Sizin bahsettiğiniz aracın Evo versiyonu 4. oyunda 500 çıkıyor ama bu oyunda olayı yok. Zaten 400 çok bir hız değil FH5'te

Lamborghini Diablo GTR diyorlar oyundaki en iyi drag arabası olarak. Bunun dışında bende bir tane Delorean var geleceğe dönüş filmindeki araçtan. Bir drag setupu yükledim o da çok fena oldu, o araca da göz atabilirsiniz.

Lamborghini Diablo GTR diyorlar oyundaki en iyi drag arabası olarak. Bunun dışında bende bir tane Delorean var geleceğe dönüş filmindeki araçtan. Bir drag setupu yükledim o da çok fena oldu, o araca da göz atabilirsiniz.
Ben yanlış yazmışım galiba SV yazarak. 😕 Ama Mosler doğru. Diablo ile kapışabilecek bir araç. Diablo elbette geçiyor ama hemen arkasından Mosler geliyor.

Ben Morgan 3 Wheeler 2014 aracını buldum kalkışı 0.85 top sped 388 diablo sv ile o kadar hızlı kalkış yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı