Forza Horizon 4 en hızlı arabalar hangileri?

Daha fazla  
Forza Horizon 4'te en hızlı arabalar ne? Oyunun en hızlı arabasının Ferrari 599xx e olduğunu biliyorum. Bunun haricinde en hızlı arabalar ne? Bendeki araç şu an 470 görüyor.

Forza Horizon 4'te en hızlı arabalar ne? Oyunun en hızlı arabasının Ferrari 599xx e olduğunu biliyorum. Bunun haricinde en hızlı arabalar ne? Bendeki araç şu an 470 görüyor.

Shelby diye bir arac vardi sanirsam ismini tam hatirlamiyorum mavi ustu acik eski bir araba gibi. Hazir yukseltmelerde hafif ve beygiri en yuksek olani secerseniz eger oyundaki en hizli arabalardan oluyor ama virajlarda tam bir rezalet drag pistleri icin 599X EVO'yu gecebilir ama denemedim, izlemedim, bilmiyorum. En iyi arac 599X EVO 💪

Son düzenleme:
Mosler MT900s vardı, Koenigsegg Agera RS olabilir bir de.

Agera RS hiç sevmedim ben donmuyor arac hizida iyi degil bence Koenigsegg ise Max 450 civari oluyor. Edit:Hocam yanlismi yazdim bilmiyorum ama ares agera ile koinsegg farkli araclardi sanirim uzun zamandir girmiyorum. Yanlisim yoksa aklimdaki araclarla ilgili gorusum ayni.

En hızlı sanırım Ferrari 599xx evo .
Porsche 911 gt3 rs pro onu takip ediyor . 480 km/h ulaşan ve çok iyi yol tutuşu olan bir araç 👍🏼

Yeni konular

Geri
Yukarı