Forza Horizon 5 en iyisi

Grafiklerde bir problem olduğunu zannetmiyorum. Grafikler FH4'e nazaran bence daha da iyileştirilmiş. Bir de klavyeden oynasanız bile komutlar çok daha hızlı algılanır olmuş. Oyun hızlı gerçekten.

1920 /1080 çözünürlükte bile grafikler çok canlı
O kadar mı kötü artık 1920x1080 ya. :(

Kardeşim bu konuyu hangi amaçla açtın merak ediyorum. Ortalık oyunun hatalarından geçilmiyor. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Güzel oyun ama bence bir NFS Heat değil.

Şu an iniyor henüz oynama fırsatım olmadı fakat YouTube'da izlediğim kadar FH4'e göre daha bir arcade gibi gözüküyor. Eskiden NFS severdim fakat aşırı Arcade'e kaçtığı için 2015'den sonra hiçbir oyununu oynamıyorum. FH4'deki arcade-gerçekçi dengesi çok zevkliydi. Umarım FH5 de bu dengeyi korumuştur.

1 saat dayanabildim. Hayatımda gördüğüm en iğrenç fiziklere sahip. Klavye & Gamepad tayfası için güzel olabilir ama direksiyon kullananlar için rezalet.
Arcade oyun bu direksiyonla oynanmaz
Kardeşim bu konuyu hangi amaçla açtın merak ediyorum. Ortalık oyunun hatalarından geçilmiyor. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Güzel oyun ama bence bir NFS Heat değil.
Oyunun hatalı olması kötü olduğu anlamına gelmiyor çok sağlam bir oyun horizon 5 cidden adamlar yapmış dedirtiyor

@PhemiusTR

Oyun hataları derken?
Oyunun youtube da hatalarının olduğu videolar var ( örnek vermek gerekirse aracın rayın üzerinde kaldığı ve hareket edemediği bir video görmüştüm ) muhtemelen o hatalardan bahsediyor , ama oyunda çok fazla hata yok hatalarla karşılaşmak zor

Direksiyonla oynanacak oyun F1'dir.

Nokta koymayı unutuyorum bazen de, moderatörler sürekli uyarı veriyor bana. Noktayı koydum. :)
Hocam aslında direksiyon ile oynanacak oyunun ne olduğu belli olmaz, sonuçta herkesin zevki farklı.

Bana göre direksiyon ile oynanacak oyun FH4-5, GRID, ETS 2, NH5 😀

Oyun gerçekten güzel. Benimde çok hoşuma gitti. Fakat haritaya ısınamadım... Belki az oyuncu olduğu içindir.

Hocam grafik olarak bir fark yok bence (Ultra ayarlarda, en yükseğin bir tık altında oynuyorum). Tek bir fark var, o da yansıma. Son derece gerçekçi bir yansıma detayı yapmışlar.

2K, Tüm ayarlar sonuna kadar açık oynuyorum. Araba grafikleri iyi ama çevre grafiklerini beğenmedim.

Arcade oyun bu direksiyonla oynanmaz

Oyunun hatalı olması kötü olduğu anlamına gelmiyor çok sağlam bir oyun horizon 5 cidden adamlar yapmış dedirtiyor

Oyunun youtube da hatalarının olduğu videolar var ( örnek vermek gerekirse aracın rayın üzerinde kaldığı ve hareket edemediği bir video görmüştüm ) muhtemelen o hatalardan bahsediyor , ama oyunda çok fazla hata yok hatalarla karşılaşmak zor
Sistemim yeterli her şeyim sorunsuz çalışıyor. Çat. Bir anda oyun çöküyor. Ben tutup bu oyunun neyini öveyim ki. Gitmediğim bir mekana güzel diyemediğim gibi doğru düzgün oynayamadığım oyuna da oh şöyle yok böyle diye övemem. Konulara bakınca anlarsınız. Ortalık hata kaynıyor. İşin komiği 5 çıktı, 4'deki hatalar hala devam ediyor sanırım :D Tutup kötü oyun diyemem asla ama aman aman öveceğim bir yanı yok. Her ayarı ultra yapıp, MSAA ayarlarını dahi 8x'e çekip pürüzlü bir görüntü aldım :D Hz ayarları zaten Allah'a emanet idi.

Geri
Yukarı