Forza Horizon 5 Ferrari 250 GTO Nasıldır?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Forza Horizon 5'e yeni başladım da Ferrari 250 GTO buldum unutulmuş araçlarda. Araç nasıl, kullanılır mı? Oyunun en pahalı aracı diye gördüm bir yerde. Doğru mudur? Eğer ki bilginiz varsa ve söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun en iyi arabası budur diye birşey yok her sınıfın bir çeşitli metaları var. Her yarış türünün kendine has meta araçları bulunmakta. Bu konuda YouTube veya çeşitli forumlardan meta arabaların hangisi olduğuna bakabilirsin.

Arkadaşlar merhaba. Forza Horizon 5'e yeni başladım da Ferrari 250 GTO buldum unutulmuş araçlarda. Araç nasıl, kullanılır mı? Oyunun en pahalı aracı diye gördüm bir yerde. Doğru mudur? Eğer ki bilginiz varsa ve söylerseniz sevinirim.
Gerçek hayatta çok az olduğu için oyuna uyarlanmış, başka herhangi bir esprisi yok oyun içerisinde. Modifiye ile en fazla S1 seviyesine yükseltebilirsiniz.

250 GTO, oyun içi galeride satılmakta olan en pahalı araç. 50.000.000 CR galeri fiyatı. Herkese çıkıyor o araç unutulmuş araç garajından. Araç güzel, kullanılır. A 800 kategorisinde çevrimiçi yarışlarda iyi performans sergiliyor, birkaç kez rastlamıştım.

Geri
Yukarı