Forza Horizon 5 grafik hatası

hutupys

Femtopat
Daha fazla  
Fotoğrafta ne kadar net görünür bilmiyorum ama Forza Horizon 5'te (Xbox Game'den oynayorum) böyle bir grafik hatası var. Ne yaptıysam düzelmedi. Video da bulamadım ayrıca. Sistem kötü olsa ondandır diyeceğim de sistemde kötü değil. Belki yaşayıp çözümünü bulanınız vardır, eğer varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bir diğer sıkıntı da oyunu normal olarak başlatınca ilk yükleme ekranı geçiyor, sonrasında siyah ekranda bir iki saniye kalıp oyundan atıyor. Her seferinde "vgc" hizmetini açıp oyunu yönetici olarak çalıştırmam gerekiyor. Kalıcı bir çözüm varsa yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler, herkese iyi bayramlar.

Fotoğrafta ne kadar net görünür bilmiyorum ama Forza Horizon 5'te (Xbox Game'den oynayorum) böyle bir grafik hatası var. Ne yaptıysam düzelmedi. Video da bulamadım ayrıca. Sistem kötü olsa ondandır diyeceğim de sistemde kötü değil. Belki yaşayıp çözümünü bulanınız vardır, eğer varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bir diğer sıkıntı da oyunu normal olarak başlatınca ilk yükleme ekranı geçiyor, sonrasında siyah ekranda bir iki saniye kalıp oyundan atıyor. Her seferinde "vgc" hizmetini açıp oyunu yönetici olarak çalıştırmam gerekiyor. Kalıcı bir çözüm varsa yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler, herkese iyi bayramlar.

Kullandığım ayarlarda burda kısa video halinde;

Dosya Ekleri

• Forza Horizon 5 Screenshot 2022.07.09 - 16.25.42.08.png
    Forza Horizon 5 Screenshot 2022.07.09 - 16.25.42.08.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 122
Hocam bu sorun PC ile alakalı değil ağaçlar Rainbow oluyor saçma sapan 4-5 kere doğrulama yaptım nafile ayrıca laptoptan oynuyorum 17.3 FHD ekrana sahibim arabanın içinde dijital göstergeler Low gibi duruyor her ayar ekstrem olmasına rağmen dijital dediğim kısım mesela yeni gelen BMW M4 içindeki ekran içinde yazılar okunmuyor desem yeri çok Low texture gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı