Forza Horizon 5 festival oynatma listesi açılmıyor

Ahmet soydam

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba oyunu yeni aldım girdim bir süre oynadım sonbaharı açtım XXX EVO mu ne öyle bir araç var onu almak için festival oynatma listesi görevlerini açacaktımki böyle bir hata veriyor. Ne yapmam lazım? Tek tek tüm mevsimler geçene kadar bekleyeceğim mi? Ne yapmalıyım ve ne kadar sürer?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    813,9 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba oyunu yeni aldım girdim bir süre oynadım sonbaharı açtım XXX EVO mu ne öyle bir araç var onu almak için festival oynatma listesi görevlerini açacaktımki böyle bir hata veriyor. Ne yapmam lazım? Tek tek tüm mevsimler geçene kadar bekleyeceğim mi? Ne yapmalıyım ve ne kadar sürer?
1 yılınızı tamamlayın demiş. 4 mevsim geçmesi lazım. Oyunda yenisiniz o yüzden böyle hata vermiş.

1 mevsim FH4'te 1 hafta sürüyor. 1 yıl da 1 aya tekabül ediyor. FH5 de durum farklı mıdır bilmem

Hocam dün gece 2 de sonbahardı 1 saat önce kışa geçtim. Yeni başladıgım için tanıtım olarak tüm mevsimleri kısa süreliğine oynatacak sonra beni de ana düzene katacak gibi diye düşünüyorum

Hocam dün gece 2 de sonbahardı 1 saat önce kışa geçtim. Yeni başladıgım için tanıtım olarak tüm mevsimleri kısa süreliğine oynatacak sonra beni de ana düzene katacak gibi diye düşünüyorum
Hayır herkes aynı mevsimi oynadığı için denk gelmiştir son günleri. Tekrardan kış olmasını bekleyin. Bu arada fh5 de kış nasıl gözüküyor. Çöl yeri ya merak ettim.

Hayır herkes aynı mevsimi oynadığı için denk gelmiştir son günleri. Tekrardan kış olmasını bekleyin. Bu arada FH5 de kış nasıl gözüküyor. Çöl yeri ya merak ettim.

Hocam FH4'ten çok farklı denemez sadece grafik olarak çok daha kaliteli gerçeği daha fazla yansıtıyor. Doğrudur hocam çoğu yerde ilk totarial olarak yamışalr 4 mevsim geçer ama ben sanırım karıştırdım tamamdır.

Geri
Yukarı