Forza Horizon 5 festival oynatma listesi

Exaten

Centipat
Daha fazla  
Hocam merhaba bu festival oynatma listesindeki görevleri nasıl yapabileceğimi bir türlü çözemedim kendi kafasızlığımdan mı yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var anlayamıyorum. Sağ tarafta gözüken görevleri yapıyorum fakat hiç puanlar artmıyor. Görseldeki SF90'a veya diğer mevsimlerdeki arabalar için nasıl puan biriktiriyoruz. Püf noktasını anlatabilecek, beni aydınlatabilecek birileri vardır mutlaka.

resim_2023-07-23_142346912.png

Youtube'da Kadran Adam var o adam her detayı anlatıyor Türkiye'de düzenli forza horizon 5 videosu çeken tek kanal sanırım.

Hocam merhaba bu festival oynatma listesindeki görevleri nasıl yapabileceğimi bir türlü çözemedim kendi kafasızlığımdan mı yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var anlayamıyorum. Sağ tarafta gözüken görevleri yapıyorum fakat hiç puanlar artmıyor. Görseldeki SF90'a veya diğer mevsimlerdeki arabalar için nasıl puan biriktiriyoruz. Püf noktasını anlatabilecek, beni aydınlatabilecek birileri vardır mutlaka.

Eki Görüntüle 1873234
Sol altta puan yazıyor. O yazan görevleri yapınca puan geliyor, puanları toplayınca arabalar geliyor. Sorun varsa sorabilirsin.

Sezonu başlamasına 18g 3 s var o yüzden boşa uğraşıyorsun söyle anlatayım her sezon 1 aylıktır ve mevsim olarak 4'e ayrılır yani her mevsim 1 hafta sürer ve haftalık değişir

Eki Görüntüle 1873234
Dostum o sezon daha başlamadı sağ üstte yazıyor ne zaman başladığı

Yeni konular

Geri
Yukarı