Forza Horizon 5 grafikleri kötü gözüküyor

MustafaYcsy

Decapat
Daha fazla  
Forza Horizon grafikleri kaplama, doku modelleri, dağ taş, çimenler sanki ilk halinden farklı gibi ayrıntı kalitesi ve görüntü kalitesi düşmüş gibi hissettiriyor oynadığım ilk hali çıktığı ilk gündü ve üstüne gelen güncellemeler ile kaplama hataları ve trafik yapay zeka yok oldu resmen koca şehirde bir araba yoktu ve gelen güncelleme ile düzeldi ama grafikler hala kötü gözüküyor sizin de böyle kaplama olsun gözünüze çarpan grafikte düşüklük sorunları var mı? Yoksa sadece benim oyunumda mı var.
Oyunu silip yükledim ve hala aynı.

FH5'in kendisinde problem var. Uzaktaki nesnelerin pikselleşmesi, dumanların pikselleşmesi, dokuların düşük kalması vb.

Çoğu kişiden kullandığı sistem fark etmeksizin okuyup görüyorum aynı problemleri.

Oyun bozuk maalesef. Format atmıştım PC ye. İndirdim tekrar girdim. Baktım çok güzel gözüküyordu. Üzerinde 2 3 gün geçince eski hale döndü.

FH5'in kendisinde problem var. Uzaktaki nesnelerin pikselleşmesi, dumanların pikselleşmesi, dokuların düşük kalması vb.

Çoğu kişiden kullandığı sistem fark etmeksizin okuyup görüyorum aynı problemleri.
Oyunu direk satın almak yerine game pass ile deneyim etmiştim hali hazırda elimde bir game pass üyeliği vardı ve neden oyunu alayım diye düşünmüştüm iyikide almamışım. Alınacak bir oyun değil sorunları çok fazla online bağlantıları grafikleri oyun bence hala yapım aşamasında gibi bir deneyim veriyor.
Oyun bozuk maalesef. Format atmıştım PC ye. İndirdim tekrar girdim. Baktım çok güzel gözüküyordu. Üzerinde 2 3 gün geçince eski hale döndü.
Evet benimde aşşa yukarı aynı sorunlarım var.

Bu görsel ilk çıktığı günden ,soluk gözükende bu gün alınan ss

Dosya Ekleri

• bu gün alınan ss.png
    bu gün alınan ss.png
    3,7 MB · Görüntüleme: 75
  • ULTRA.png
    ULTRA.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Bu nedir ya. Adamlar direkt kaplama eklemeyi unutmuş.

Dosya Ekleri

• Forza Horizon 5 Screenshot 2022.05.10 - 04.22.14.67.png
    Forza Horizon 5 Screenshot 2022.05.10 - 04.22.14.67.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 64
  • Forza Horizon 5 Screenshot 2022.05.10 - 04.28.03.18-min.png
    Forza Horizon 5 Screenshot 2022.05.10 - 04.28.03.18-min.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 63

Geri
Yukarı