Steam Forza Horizon 5 indirimi ne zaman biter?

Genellikle bu yayıncı indirimleri 1 hafta boyunca devam ediyor. 19 Nisan tarihinde başladı ve tahminen 25 - 26 Nisan tarihinde sonlanacak.

Düzenleme olarak ekliyorum: İndirimler 2 Mayıs tarihinde bitiyormuş.

This Sale ends May 2nd, though, so we sure to take advantage of these great deals while you can!

TR Çeviri:
Ancak bu Satış 2 Mayıs'ta sona eriyor, bu yüzden siz fırsat buldukça bu harika fırsatlardan yararlanacağınızdan eminiz!

Doğru olabilir. Asetto daha gerçekçi mekaniklere sahip ama ben Forza'da olandan daha fazla zevk aldım ikisini de oynayıp kişiden kişiye değişir.

Hocam direksiyon setim varsa Forza'nın yüzüne bakmam. zaten oyuna giriyorum galericilik yapıyorum en pahalı arabalarla arkadaşlarla yarışıyoruz bundan ibaret benim için Forza.

Hocam direksiyon setim varsa Forza'nın yüzüne bakmam. zaten oyuna giriyorum galericilik yapıyorum en pahalı arabalarla arkadaşlarla yarışıyoruz bundan ibaret benim için Forza.
Forza’daki çevre, grafikler ve yarışlar çok güzel olduğu için seviyorum ben hocam, gerçekçi mekanik arıyorsan Asetto Corsa daha iyidir tabii ki.

Hadi ama.

Forza'daki çevre, grafikler ve yarışlar çok güzel olduğu için seviyorum ben hocam, gerçekçi mekanik arıyorsan Assetto Corsa daha iyidir tabii ki.

Bu arada dediğiniz birçok şey doğru oyunu zevkine doğa olsun çevresi olsun Forza bin basar asettoya ama gerçekçi istiyorsanız harbiden asetto daha iyi bence.

Geri
Yukarı