Çözüldü Forza Horizon 5 indirmesi başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün PC için Xbox Game Pass aldım, 9 Kasım'da açıldığında hazır olsun diye indirmeyi başlatmak istedim lakin hata veriyor. Başlamıyor, çözümünü bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum, iyi sosyaller.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi oradan denedim, sorun C diskine indirmeye çalışıyor C diskimde o kadar yer yok, indirme yerini değiştirdim Başlat-Ayarlar-Depolamadan lakin inatla C'ye indirmeye çalışıyor.

İndir butonuna tıkladığınızda aslında C diski ile D diski arasında seçim yaptırıyordu bana.
Teşekkür ederim hocam, indirme yerini değiştirince yeniden başlatmam gerekiyormuş sanırım, yeniden başlattım indirmeye başladı, SS'e bakar mısın herhangi bir sorun var mı?

Şu butona tıklar mısınız hocam?

1636241303005.png

Tıklıyorum lakin bir şey değişmiyor, 2 adımlı indirme olduğu için altta ki indirme henüz tamamlanmadığı için böyle bir hata veriyor olabilir mi?

Sanmıyorum çünkü bende böyle bir hata olmamıştı. 100 GB indirdikten sonra hata deyip boşa gitmesin de indirdiğiniz. Ben de Xbox uygulamalarında yeniyim ama sürekli sorun çıkartıyorlar. İndirmeyi iptal edip tekrar indirmeyi deneyebilirsiniz belki. Bir de özellikle mağazadan güncellemeleri al diyerek Xbox uygulamasının güncellemesi varsa yaparsanız düzelebilir. Güncel olmayınca çok sorun çıkartıyor.

Sanmıyorum çünkü bende böyle bir hata olmamıştı. 100 GB indirdikten sonra hata deyip boşa gitmesin de indirdiğiniz. Ben de Xbox uygulamalarında yeniyim ama sürekli sorun çıkartıyorlar. İndirmeyi iptal edip tekrar indirmeyi deneyebilirsiniz belki. Bir de özellikle mağazadan güncellemeleri al diyerek Xbox uygulamasının güncellemesi varsa yaparsanız düzelebilir. Güncel olmayınca çok sorun çıkartıyor.
Bilgisayara reset attım şuan normal bir şekilde indiriyor, Steam, Origin gibi uygulamaların yanında gerçekten berbat bir indirme deneyimi yaşatıyor bana, indirme hız sınırı bile saçma sapan çalışıyor.

Dosya Ekleri

• inf.png
    inf.png
    57,7 KB · Görüntüleme: 26
Bilgisayara reset attım şu an normal bir şekilde indiriyor, Steam, Origin gibi uygulamaların yanında gerçekten berbat bir indirme deneyimi yaşatıyor bana, indirme hız sınırı bile saçma sapan çalışıyor.

Katılıyorum. Genel olarak mağaza ve Microsoft ürünleri biraz sıkıntılı. Çok fazla hata çıkartıyor. Umarım yakın zamanda düzeltirler veya W11'de böyle olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı