Forza Horizon 5 kapanıyor

EİVOR

Decapat
Yer
Dortmund
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi geceler diliyorum. Forza 5 çıktı çıkalı bir sorunum var. Oyunu iyi güzel oynuyorum arada bir düşük bant hatası veriyor fakat görmezden geliyorum ama hiç geçmeyen bir hata var modifiye ekranında gövde parçaları kısmında hep oyundan atıyor. Yani sanki alt+F4 yapmışsınız gibi çözüm bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hanimic’i elle durdurdum hizmetlerden. Fayda etmedi.

Gamepass’den yönetici nasıl çalıştıracağım?
Başlat menüsü üzerinden oyuna sağ tıklayıp yapabilirsin.

Hanimic'i elle durdurdum hizmetlerden. Fayda etmedi.

Game Pass'den yönetici nasıl çalıştıracağım?

Masaüstüne kısayol oluşturabiliyordunuz yanlış bilmiyorsam. O şekilde yönetici olarak başlatmayı deneyin. Bu şekilde bazı sorunları çözen çok kişi var.

Bende de atıyordu ne yaptı ne ettiysem gideremedim sorunu explorer.exe sonlandırıcı kullanıyorum aynı zamanda altta çalışan ne varsa nvidia app leri de dahil kapatınca atma sorunu gitti sadece arkada açık olan xbox app var

Hanimic'i elle durdurdum hizmetlerden. Fayda etmedi.

Game Pass'den yönetici nasıl çalıştıracağım?

Game Pass'ten yönetici olarak çalışmıyor diye biliyorum. Nahimic konusunda da tamamen kaldırmayı deneyin bende elle durdurdum fayda etmedi kaldırınca düzeldi. Zaten Nahimic öyle çok işe yarayan bir program değil silmeniz herhangi bir sorun çıkarmaz.

Herkese iyi geceler diliyorum. Forza 5 çıktı çıkalı bir sorunum var. Oyunu iyi güzel oynuyorum arada bir düşük bant hatası veriyor fakat görmezden geliyorum ama hiç geçmeyen bir hata var modifiye ekranında gövde parçaları kısmında hep oyundan atıyor. Yani sanki alt+F4 yapmışsınız gibi çözüm bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Oyunda şu an bir sürü hata var ve dün bakım ekibinden hataları düzeltmek için uğraştıklarını ve haftaya fix geleceğini söyleyen mesaj aldım oyunda. Oyunu yönetici modda oynarsan kapanma sorunu bir nevi azalıyor.

Oyunda şu an bir sürü hata var ve dün bakım ekibinden hataları düzeltmek için uğraştıklarını ve haftaya fix geleceğini söyleyen mesaj aldım oyunda. Oyunu yönetici modda oynarsan kapanma sorunu bir nevi azalıyor.

O mesajı bende gördüm ama oyuna değil hotfix Bobfix'te gelse bu oyun yine oyundan atar gördüğüm en sorunlu AAA serisi.

Fozra Fix Fps Arttırıyor mu?
Önce buralarda yeniyim ve boyle şeyleri ilk defa yapıyorum belki bu senin işine yarar oyunu crack/orjinal olması önemli değildir

Oyunu açın ve ctrl+shift+esc basın görev yöneticisini acın
ardından ayrıntılar sekmesine gidip Explorer.exe nin görevini sonlandırın böylece sekmeler ve Windows alt cubugu gidicek ve Windows forza haricinde işlevsiz bir hal alıcak ve böylece oyununuz atmayacak suanlık böyle bir cozumu var her oyuna girdiğinizde yapmanız gerekli forzayı kapattıktan sonra explorer.exe yi kapttıgınız için Windows işe yaramiycak tekrardan ctrl+shift+esc yapın sol üstten dosya sekmesinden yeni görevi çalıştır a basın ve explorer.exe yazın ve böylece Windows eski haline donucektir her oyuna girdiğinizde bunları yapmanız yeterli olucaktır

Geri
Yukarı