Forza Horizon 5 logolarda siyah kaplama var

PROTECTQ

Hectopat
Forza Horizon 5 9.11.2021 23_26_55.png

Merhaba arkadaşlar. Oyunu yükledim fakat bayağı bir hata var. En basitinden tüm marka ve çıkartmalarda Supra yazısındaki gibi siyah kaplama sorunu var. Az önce de başıma başka bir şey geldi. Yarışın bitimine 150 metre var fakat 1 km olarak gözüküyor. Oyundaha yeni çıktı ama bu kadar göze batan hatalar olamaması gerekiyor.

Eki Görüntüle 1210597

Merhaba arkadaşlar. Oyunu yükledim fakat bayağı bir hata var. En basitinden tüm marka ve çıkartmalarda supra yazısındaki gibi siyah kaplama sorunu var. Az önce de başıma başka bir şey geldi. Yarışın bitimine 150 metre var fakat 1 km olarak gözüküyor. Oyundaha yeni çıktı ama bu kadar göze batan hatalar olamaması gerekiyor.

Yine bir cyberbug vakası daha.

Eki Görüntüle 1210597

Merhaba arkadaşlar. Oyunu yükledim fakat bayağı bir hata var. En basitinden tüm marka ve çıkartmalarda supra yazısındaki gibi siyah kaplama sorunu var. Az önce de başıma başka bir şey geldi. Yarışın bitimine 150 metre var fakat 1 km olarak gözüküyor. Oyundaha yeni çıktı ama bu kadar göze batan hatalar olamaması gerekiyor.

Ben 1-2 saat oynadın oyunu hiç hatayla karşılaşmadım(belki de çok dikkat etmediğim içindir)

Gelecek olan güncelleme'den sonra tüm sorunların yavaş yavaş çözüleceğini düşüyorum. Forza Horizon 4'te steam'e ilk geldiğinde çok sorun vardı. Düzeldi. Şuan 5 de çok sıkıntı var.

6-7 saat oynadım, bir kere crash yemem dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Komik şaka.
Komik şaka? Ultra ayarlarda 4x msaa ile oynuyorum. Plaka siyah, arabanın içindeki koltuk GTA SanAndreas, bitki kalitesi olmuş Minecraft. Plakalar, saç ve çıkartmalar leş gibi. Uzak dağlara bakıyorum sanki düşük ayarlarda GTA 5 oynuyor gibiyim. Bu sorunları yüzlerce kişi yaşarken nasıl oluyorda bir insan oyunun bu sorunlarını savunuyor veya görmezden geliyor anlayamadım 😀

Geri
Yukarı