Forza Horizon 5 logolarda siyah kaplama var

PROTECTQ

Hectopat
Forza Horizon 5 9.11.2021 23_26_55.png

Merhaba arkadaşlar. Oyunu yükledim fakat bayağı bir hata var. En basitinden tüm marka ve çıkartmalarda Supra yazısındaki gibi siyah kaplama sorunu var. Az önce de başıma başka bir şey geldi. Yarışın bitimine 150 metre var fakat 1 km olarak gözüküyor. Oyundaha yeni çıktı ama bu kadar göze batan hatalar olamaması gerekiyor.

Oyunda saçma grafik hataları meydana geliyor bende karşılaştım. Fakat bende bu kadar kötü görünmüyor. :D O dokulardaki kararmayı da internette bolca paylaşıyorlar. Ona da henüz denk gelmedim. Store versiyonundan oynuyorum bu arada. Grafikler yüksek demişsiniz. Buna karşın egzozun poligonları sayılıyor, dinamik çözünürlük/ölçeklendirme gibi bi ayar vardı onu aktifleştirmiş olabilir misiniz acaba?

Oyunda saçma grafik hataları meydana geliyor bende karşılaştım. Fakat bende bu kadar kötü görünmüyor. :D o dokulardaki kararmayı da internette bolca paylaşıyorlar. Ona da henüz denk gelmedim. Store versiyonundan oynuyorum bu arada. Grafikler yüksek demişsiniz. Buna karşın egzozun poligonları sayılıyor, dinamik çözünürlük/ölçeklendirme gibi bir ayar vardı onu aktifleştirmiş olabilir misiniz acaba?

Hayır kapalıda.
Oyunda saçma grafik hataları meydana geliyor bende karşılaştım. Fakat bende bu kadar kötü görünmüyor. :D O dokulardaki kararmayı da internette bolca paylaşıyorlar. Ona da henüz denk gelmedim. Store versiyonundan oynuyorum bu arada. Grafikler yüksek demişsiniz. Buna karşın egzozun poligonları sayılıyor, dinamik çözünürlük/ölçeklendirme gibi bi ayar vardı onu aktifleştirmiş olabilir misiniz acaba?
Forza Horizon 5 10.11.2021 21_53_30-min.png
Forza Horizon 5 10.11.2021 22_11_28-min.png
Forza Horizon 5 10.11.2021 21_48_35.png

:D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı