Mühendislik ve oyun için bilgisayar önerisi

Bütçe
35-40.000
Bütçe bu seviyede iken RTX 4070'li cihazlara bakmak daha mantıklı şahsen.

Baktım ancak Hepsiburada üzerinden bulamadım. İnce hesap herhangi bir sorun yaratır mı güven konusunda kararsız kaldım.

Bütçe bu seviyede iken RTX 4070'li cihazlara bakmak daha mantıklı şahsen.

Ve 5bin TL üzerinde bütçemin maalesef.

Hocam tam olarak beklentiniz nedir? Arkadaşın attığı fiyat ve donanım olarak sizi aşıyorsa daha alt modellerine bakılabilir. HP iyidir.

Hocam tam olarak beklentiniz nedir? Arkadaşın attığı fiyat ve donanım olarak sizi aşıyorsa daha alt modellerine bakılabilir. HP iyidir.

Hocam beklenti olarak yazdım. Mühendislik için kullanacağım, LoL-Valorant gibi de oyunları oynayacağım. 6-7 yıl kullanabileceğim soğutmada üzmeyecek bir şey arıyorum
Bütçem etrafında alt model olarak attığım linkteki PC'yi buldum birkaç farklı varyasyonlu halleriyle.

Karşılar hocam ama Victus önermem çok sesli çalışan bir cihaz Monster 2 denilebilir.

Hocam bu fiyat bandında özellik olarak açık ara önde diğer rakiplerine kıyasla. Kullanan arkadaşlarım bu yönde bir şikayette bulunmadı.

Hocam beklenti olarak yazdım. Mühendislik için kullanacağım, LoL-Valorant gibi de oyunları oynayacağım. 6-7 yıl kullanabileceğim soğutmada üzmeyecek bir şey arıyorum
Bütçem etrafında alt model olarak attığım linkteki PC'yi buldum birkaç farklı varyasyonlu halleriyle.
Soğutmada üzmeyecek arıyorsan victustan uzaklaş uzun gitsin istiyorsan fiyat bandını biraz daha yukarı çek aynı amaçlar doğrultusunda bende laptop aldım soğutmasından, performansından gayet memnun olduğum bir cihaz pil ömrü de bana göre çok çok iyi Asus ROG Strix G16 kullanıyorum, 3 fanlı sıvı metalli bir soğutma sistemi var fan sesi olarak fazlasıyla sessiz bir oyuncu bilgisayarına göre bakmanı öneririm.

Geri
Yukarı