Forza Horizon 5 müzayede nasıl kazanılır?

Wostid Reis

Decipat
Teklif veriyorum ve yakında sona erecek, yerine geldiği zaman müzayede tam biteceği zaman bakın saniyesine adamlar teklifi yükseltip kazanıyor. Bunun hilesi vb. mi var? Taktiği varsa söyler misiniz? Araba alamaz hale geldim, gidiyorum alacağım adam son salise para koyup alıyor arabayı. Ve aynı şey 12 kere oldu bunu kullanan kişiler ya taktik ya hile çünkü müzayede biter bitmez son salise alıyorlar. Onlar teklifi verir vermez müzayede bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyebilirsin benim de uyguladığım bir yöntem ve çoğu zaman işer yarıyor ''Ending soon'' yazısını gördükten 30 saniye sonra teklif verirsen çoğu zaman sen alabiliyorsun. Tabii bu yöntemi bilen başka insanlar varsa biraz daha zorlaşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyebilirsin benim de uyguladığım bir yöntem ve çoğu zaman işer yarıyor ''Ending soon'' yazısını gördükten 30 saniye sonra teklif verirsen çoğu zaman sen alabiliyorsun. Tabii bu yöntemi bilen başka insanlar varsa biraz daha zorlaşıyor.
Yok hocam hiç bir türlü kazanamıyorum adamlar geliyo gene son saliseyle alıyolar.

Yok hocam hiç bir türlü kazanamıyorum adamlar geliyo gene son saliseyle alıyolar.
30 saniye kala teklif vermenin olayı o zaten tam süreyi denk getirirsen başka kimse teklif veremeden bitiyor. Kronometre ile deneyin ben o şekilde yapıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı