Forza Horizon 5 Müzayede'de satmak için araç önerisi

Ratonelu00

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER
İşlemci: RYZEN 7 2700X
Ram: 16 GB (8*2) 3200 MHZ
Anakart: ASUS PRİME B450M-K
Depolama: 480 GB SSD-500 GB HDD
Para kasmaya çalışıyorum müzayedede ucuza koyup 20 milyona satılan arabalar mevcut misal BMW M3 2021 gibi. Buna benzer ucuza alıp pahalıya satabileceğim araçlar önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muzayede fiyatina oyun ici seviyen de etki ediyor. Misal ben 500 seviyeyim sen 300 seviyesin senin X arabasinda cekebilecegin maksimum muzayede fiyati ile benim cekebilecegim maksimum muzayede fiyati farkli oluyor, bunun bilincinde olmakta fayda var.

Muzayede fiyatina oyun ici seviyen de etki ediyor. Misal ben 500 seviyeyim sen 300 seviyesin senin X arabasinda cekebilecegin maksimum muzayede fiyati ile benim cekebilecegim maksimum muzayede fiyati farkli oluyor, bunun bilincinde olmakta fayda var.

20 milyona satabiliyorum hocam 90 levelim. Var mı böyle ucuza koyulup pahalıya satılan.

20 milyona satabiliyorum hocam 90 levelim. Var mı böyle ucuza koyulup pahalıya satılan.
O tur arabalari pek bilmiyorum lakin etkinliklerde kazanilan ve oyuna yeni eklenen ve markete eklenmeyen arabalar degerleniyor. Ornegin M4 2021 G82 kasa bedava verildi ama su an muzayede fiyati 6-7 milyon falan.

müzayedede ucuza koyup 20 milyona satılan arabalar mevcut misal BMW M3 2021 gibi.
Dediğiniz tarzdaki arabalar genel olarak oyun içerisinde bulması zor nadir araçlar olarak geçmektedir. Bu araçlar mağazada satılmazlar. Yalnızca sezonluk görevlerde belirli zamanlarda elde edilebilirler. Aşağıda bu kategorideki tüm araçların güncel listesi yer alıyor. Oradan teker teker araçların müzayede fiyatını kontrol edip 20 milyona satılabilenleri tespit edebilirsiniz. Hepsi bulması zor modellerdir, tıpkı sizdeki 2021 BMW M3 gibi.

Bkz: KillerSpectre's Totally Original FH5 Rare Car List

Dediğiniz tarzdaki arabalar genel olarak oyun içerisinde bulması zor nadir araçlar olarak geçmektedir. Bu araçlar mağazada satılmazlar. Yalnızca sezonluk görevlerde belirli zamanlarda elde edilebilirler. Aşağıda bu kategorideki tüm araçların güncel listesi yer alıyor. Oradan teker teker araçların müzayede fiyatını kontrol edip 20 milyona satılabilenleri tespit edebilirsiniz. Hepsi bulması zor modellerdir, tıpkı sizdeki 2021 BMW M3 gibi.

Bkz: KillerSpectre's Totally Original FH5 Rare Car List

Çok teşekkür ederim bayağı işime yarayacak.

Geri
Yukarı