Forza Horizon 5 ne zaman indirime girer?

Claw_76

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, indirimde FH5 almak istiyorum. Sizce ne zaman indirime girer, alınır mı? Veya zam yer mi? Size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, indirimde FH5 almak istiyorum. Sizce ne zaman indirime girer, alınır mı? Veya zam yer mi? Size sormak istedim.
İndirime girer, önceki indirimlere bakılarak 300₺’ye düşeceğini söyleyebilirim. Ancak alınmaz çünkü bu tür oyunlar genellikle biraz oynandıktan sonra sıkıcı hâle geliyor ve kenara atılıyor. Güzel oyun ancak çevrim içi modunda çeşitlilik az, kendini doğal olarak tekrar ediyor. Xbox Game Pass üzerinden oynanabilir. Emin olun daha kârlı çıkacaksınız.
Herhangi bir şeyin bizim için indirime girme olasılığı bana kalırsa çok düşük… Bu kurlarla fiyatın yükselmesi bile lazım.
Oyun zaten eski, fiyatı da ucuz değil. Zam alacağını sanmıyorum.

İndirime girer, önceki indirimlere bakılarak 300₺'ye düşeceğini söyleyebilirim. Ancak alınmaz çünkü bu tür oyunlar genellikle biraz oynandıktan sonra sıkıcı hâle geliyor ve kenara atılıyor. Güzel oyun ancak çevrim içi modunda çeşitlilik az, kendini doğal olarak tekrar ediyor. Xbox Game Pass üzerinden oynanabilir.

Oyun zaten eski, fiyatı da ucuz değil. Zam alacağını sanmıyorum.

Ben FH4ü çok oynuyorum 100 saatim falan var 5I çok istiyorum o yüzden almak istiyorum.

Ben FH4ü çok oynuyorum 100 saatim falan var 5I çok istiyorum o yüzden almak istiyorum.
İki oyunun arasında çok benzerlik olduğunu düşünüyorum ancak tema farklılığı var. Eğer yarış oyunlarının sevdalısıysanız alınabilir. Ancak 600₺’ye değil, indirim beklenebilir. Zaten zamlanmış bir oyun ve 2. yılını dolduracak.
1690484434810.png

İki oyunun arasında çok benzerlik olduğunu düşünüyorum ancak tema farklılığı var. Eğer yarış oyunlarının sevdalısıysanız alınabilir. Ancak 600₺'ye değil, indirim beklenebilir. Zaten zamlanmış bir oyun ve 2. yılını dolduracak. Eki Görüntüle 1879217

İndirime girerse büyük ihtimalle alacağım yorumlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı