Forza Horizon 5 "Oyununuz başlatılırken bir şeyler ters gitti"

Alparslan5244

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Günlerdir sorunsuz oynarken bugün bu hata ile karşılaştım. İnternetten araştırdım ve yönetici olarak sorunu çözenleri gördüm. Yönetici olarak çalıştırdığımda oyuna giriyor fakat bu sefer de sunuculara bağlanamıyor. Yani offline giriyor oyuna. Yardım edebilecek var mı?
Driver, Windows, oyun güncel. Game Pass'de de sorun yok. Diğer oyunlara sorunsuz girip Online oynayabiliyorum. Sadece Forza'da yapmaya başladı bugün.

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-19_164356.png
    resim_2021-11-19_164356.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Günlerdir sorunsuz oynarken bugün bu hata ile karşılaştım. İnternetten araştırdım ve yönetici olarak sorunu çözenleri gördüm. Yönetici olarak çalıştırdığımda oyuna giriyor fakat bu sefer de sunuculara bağlanamıyor. Yani offline giriyor oyuna. Yardım edebilecek var mı?
Driver, Windows, oyun güncel. Game Pass'de de sorun yok. Diğer oyunlara sorunsuz girip Online oynayabiliyorum. Sadece Forza'da yapmaya başladı bugün.
Sunucular bakimdadir arkadaslar durduk yere vermez o hatalari ayni sey gtav de bizimde basimiza geldi

Sunucular bakimdadir arkadaslar durduk yere vermez o hatalari ayni sey gtav de bizimde basimiza geldi
Sunucuyla alakası yok. Oyunda ve xbox uygulamasında çok ciddi sorunlar var. Çok uzun bir süre bu şekilde kaldı. En sonunda oyunu sildim. Xbox uygulamasına göre silindi ama ssd de kapladığı alan hala duruyordu. Yeniden yükleye bastım ve 3-4 saniyelik duraksamanın ardından yüklendi olarak gözüktü ve şu an sorun yok. Oynanıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı