Forza Horizon 5 para kasmak çok zor

Müzayedede popüler arabalarla al sat yaparak kazanabilirsin. 5 milyona 8 milyon ederindeki bir off-road arabasından 2 tane aldım. Birini 10 milyona, birini 20 milyona sattım. Zaten artık bu parayı bitirmek çok zor. Müzayede çok para kazandırıyor.

Hayatımda gördüğüm en kolay para kasılan oyun. Yarışlara gir arabalarla boş boş gez drift at sonra çark falan veriyor zaten ve para ya da araba çıkıyor. 5 yaşındaki kuzenime veriyorum. Baktığımda seviye atlamış oluyor çark çeviriyorum bir sürü para ya da araba falan geliyor. Bir de battle royale var eğlenceli ve ödüllendirici.

Para kasmak zor mu? Battle Royale modu girin. Hem eğlenceli hem çok para ve XP kazandırıyor. Para kasmak çok kolay.

Önceki 2 oyuna göre para kasmak çok daha kolay.

Hem level hem para kasmak istiyorsan günde 2.5-3 saat ile 10-12 milyon civarı rahat kazanılıyor. Oyuncuların yarattığı yarışlar kısmında "390644745" kodunu girip 2 tur Goliath'ı 16 dakikada bitirebiliyorsun. Sesto Elemento FE alıp onun tüm skillerini açtıktan sonra 10 yarışta 2.5 milyon civarı para, 40 level, 40 çark ve 450 civarı skill puanı kazanıyorsun. Şansın varsa çarklardan iyi paralar gelebiliyor, bazen efsane arabalar geliyor onları satıp çok iyi paralar kazanabiliyorsun ekstra. Bunun dışında ben Diablo SV 1997 alıyorum 4-5 tane, tüm skill puanlarımı hem XP hem 1999 Diablo GTR açmak için kullanıyorum. Diablo GTR başına ortalama 750-800 bin kârın oluyor, ekstra 4-5 çark daha çeviriyorsun ve oradan da bir şeyler gelebiliyor. Kısacası 3 saatte 45 level civarı, 5.5 milyon garanti para + çarklardan şanslıysan düşen arabalardan milyonlarca kredi daha kazanabiliyorsun. Benim ortalamam toplamda 10-12 milyon civarı ama 15 milyonu geçtiğim zamanlar oluyordu.

Bunun yanında skill puanlarını mümkün olduğu kadar çok arabadan süper çark açmak için kullanabilirsin, iyi para ve araba düşme ihtimali yükseliyor. Zaten skill puanlarını harcadıkça level alıp normal çark da çeviriyorsun.

Sıkıcı gelmezse müzayede evinden de güzel paralar kazanabilirsin. Piyasanın altında satılan bir araba gördüğünde düşük tekliflerle almaya çalışıp daha sonra yüksek paralara satabilirsin. Bir ara McLaren F1 gibi arabaları ucuzdan kapatıp 2 - 2.5 milyon fazlasına satarak da çok para kastım ama sanırım artık eski fiyatlarda satılmıyor.

Usta.

Hem level hem para kasmak istiyorsan günde 2.5-3 saat ile 10-12 milyon civarı rahat kazanılıyor. Oyuncuların yarattığı yarışlar kısmında "390644745" kodunu girip 2 tur Goliath'ı 16 dakikada bitirebiliyorsun. Sesto elemento FE alıp onun tüm skillerini açtıktan sonra 10 yarışta 2.5 milyon civarı para, 40 level, 40 çark ve 450 civarı skill puanı kazanıyorsun. Şansın varsa çarklardan iyi paralar gelebiliyor, bazen efsane arabalar geliyor onları satıp çok iyi paralar kazanabiliyorsun ekstra. Bunun dışında ben Diablo sv 1997 alıyorum 4-5 tane, tüm skill puanlarımı hem XP hem 1999 Diablo GTR açmak için kullanıyorum. Diablo GTR başına ortalama 750-800 bin kârın oluyor, ekstra 4-5 çark daha çeviriyorsun ve oradan da bir şeyler gelebiliyor. Kısacası 3 saatte 45 level civarı, 5.5 milyon garanti para + çarklardan şanslıysan düşen arabalardan milyonlarca kredi daha kazanabiliyorsun. Benim ortalamam toplamda 10-12 milyon civarı ama 15 milyonu geçtiğim zamanlar oluyordu.

Bunun yanında skill puanlarını mümkün olduğu kadar çok arabadan süper çark açmak için kullanabilirsin, iyi para ve araba düşme ihtimali yükseliyor. Zaten skill puanlarını harcadıkça level alıp normal çark da çeviriyorsun.

Sıkıcı gelmezse müzayede evinden de güzel paralar kazanabilirsin. Piyasanın altında satılan bir araba gördüğünde düşük tekliflerle almaya çalışıp daha sonra yüksek paralara satabilirsin. Bir ara McLaren F1 gibi arabaları ucuzdan kapatıp 2 - 2.5 milyon fazlasına satarak da çok para kastım ama sanırım artık eski fiyatlarda satılmıyor.

Oyuncuların yarattığı yarışlar nerede bulamıyorum yardımcı olur musun hikayeden falan mı gitmem lazım 20 saattir oynuyordum yeni gördüm.

Hem level hem para kasmak istiyorsan günde 2.5-3 saat ile 10-12 milyon civarı rahat kazanılıyor. Oyuncuların yarattığı yarışlar kısmında "390644745" kodunu girip 2 tur Goliath'ı 16 dakikada bitirebiliyorsun. Sesto Elemento FE alıp onun tüm skillerini açtıktan sonra 10 yarışta 2.5 milyon civarı para, 40 level, 40 çark ve 450 civarı skill puanı kazanıyorsun. Şansın varsa çarklardan iyi paralar gelebiliyor, bazen efsane arabalar geliyor onları satıp çok iyi paralar kazanabiliyorsun ekstra. Bunun dışında ben Diablo SV 1997 alıyorum 4-5 tane, tüm skill puanlarımı hem XP hem 1999 Diablo GTR açmak için kullanıyorum. Diablo GTR başına ortalama 750-800 bin kârın oluyor, ekstra 4-5 çark daha çeviriyorsun ve oradan da bir şeyler gelebiliyor. Kısacası 3 saatte 45 level civarı, 5.5 milyon garanti para + çarklardan şanslıysan düşen arabalardan milyonlarca kredi daha kazanabiliyorsun. Benim ortalamam toplamda 10-12 milyon civarı ama 15 milyonu geçtiğim zamanlar oluyordu.

Oyuncuların açtığı yarışlara nasıl girebiliriz.

Oyuncuların açtığı yarışlara nasıl girebiliriz.
Usta.

Oyuncuların yarattığı yarışlar nerede bulamıyorum yardımcı olur musun hikayeden falan mı gitmem lazım 20 saattir oynuyordum yeni gördüm.
Eventlab sekmesine geldiğinizde o kısımdan giriliyor custom haritalara. Aşağıdaki videoda örneği mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı