Forza Horizon 5 Steam sürümü nasıl?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Deneyimleyen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. Game Pass'ten oynuyorum ancak oyunu satın alacağım Steam'den. Forza Horizon 4 gibi sıkıntılı değilse Standart olanı alacağım. Düzgün çalışıyor mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
26 Kasım Black Friday'i beklemende fayda var belki indirim olabilir. Yeni çıktığı için kesin gözle bakmiyorum ama ben yine de kasım sonuna kadar bekleyeceğim.

Steam Premium Edition sahibiyim 25-30 saat oynadım şimdiye kadar 3-4 kere oyundan attı onun dışında uzaktaki kaplamalar yüklenmiyor. Game Pass ile oynayan arkadaşlarım ile konvoy oluşturamıyoruz. Bunlar dışında bir sorun ile karşılaşmadım yine de güzel oyun.

Steam Premium Edition sahibiyim 25-30 saat oynadım şimdiye kadar 3-4 kere oyundan attı onun dışında uzaktaki kaplamalar yüklenmiyor. Game Pass ile oynayan arkadaşlarım ile konvoy oluşturamıyoruz. Bunlar dışında bir sorun ile karşılaşmadım yine de güzel oyun.
Konvoyu biz de oluşturamıyoruz Gamepass-Gamepass. Steam'e özel sorun yok belli ki. :D

Sonradan steam'e geçeceksen direk al bence. Malum doların hali ortada. Ayrıyetten FH4'de xbox pass ile oynuyordum tüm ilerlemelerim orada kaldı, steam'e geçince dımdızlak kalmıştım. 😅

Dün 2 Game Pass'ten oynayan arkadaşım konvoy oluşturdu ben kaldım öyle. :D
Steam ile ilgisi yok ya bence biz iki Microsoft'lu da giremedik sunucular patates. :D

@hanthehun1908 birebir aynı sebepten dolayı geçeceğim. :D
Yorumlar için teşekkürler. Aldım agalar.

1636796448901.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı