Forza Horizon 5 uçak rampasını açmak için hangi yarışa girilmeli?

Makaleler
6
Yer
Starling City
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci;
R5 5600 - 4.7 GHz OC

Fan;
ID-COOLING SE-224-XT White

Anakart:
Gigabyte B550M DS3H

Ekran Kartı;
PowerColor Red Devil RX 6700 XT

Bellek;
GSKILL RipjawsV 2x8GB Siyah 3200Mhz DDR4 CL16

Depolama SSD;
Patriot Burst 480GB 560/540 MB/s
Samsung 870 Evo 250GB 560/530 MB/s
Kioxia Exceria G2 1TB 2100/1700 MB/s

Kasa/Güç Kaynağı;
GameGaraj NEO 202 Beyaz
MSI MPG A750GF 750W 80+ Gold
Meslek
Green Arrow
Merhaba. Görseldeki uçağın yanında bir rampa olmalı. O rampayı açmak için sanırım bir yarış yapmak gerekiyor. Bilen var mı? Nasıl açılacak bu rampa?

1670244557157.png

Tüm Horizon biletlerini açmanız gerekiyordu sanırım, hepsinden en az bir yarış tamamlamanız gerekiyor olması lazım. Tam hatırlayamadım ama sokak yarışını da tamamladıktan sonra haritada bir anda tüm etkinlik yerleri açılmıştı.

Yarış yapmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken asıl şey, haritanızdaki mevcut olan tehlike işaretlerinde 3 yıldız almak. Siz onları 3 yıldızladıkça haritanızda yeni bölgelerde yeni tehlike işaretleri açılacak. Fotoğrafta söz ettiğiniz tehlike işareti de bunlardan birisi.

Yarış yapmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken asıl şey, haritanızdaki mevcut olan tehlike işaretlerinde 3 yıldız almak. Siz onları 3 yıldızladıkça haritanızda yeni bölgelerde yeni tehlike işaretleri açılacak. Fotoğrafta söz ettiğiniz tehlike işareti de bunlardan birisi.

Haritada 2 tane tehlike işareti gözüküyor. Her ikisi de 3 yıldız. Yeni açılanı kendim mi arayıp bulmalıyım?

Haritada 2 tane tehlike işareti gözüküyor. Her ikisi de 3 yıldız. Yeni açılanı kendim mi arayıp bulmalıyım?
Haritanızdaki diğer bölgeleri de 3 yıldızlayın. Hız bölgesi, kapanı, drift bölgesi, ne varsa. Böyle yaptığınızda yenileri açılıyordu diye hatırlıyorum. Ben yapalı uzun zaman oldu o sebeple tam doğru hatırlayamadım şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı